TİTANİC MARDAN PALACE PERSONEL ALIMINDA HANGİ ÖZELLİKLERİ ARIYOR?

Sektörel Haberler 12 Şubat, 11:19'de eklendi

TİTANİC MARDAN PALACE PERSONEL ALIMINDA HANGİ ÖZELLİKLERİ ARIYOR?

Titanic Mardan Palace, 25 Nisan’da kapılarını açmaya hazırlanıyor. 9 Şubat’ta bir kariyer günü düzenledi ve yoğun ilgi gördü. Şirketin İK Direktörü Çağatay Erdoğan, birlikte çalışacakları ekipte hangi özellikleri aradıklarını belirtti.

Titanic Mardan Palace 9 Şubat’ta kariyer günü düzenledi. Toplam 1000 kişiye istihdam yaratacak olan  Kariyer Günü’ne 1250 kişi katılım gösterdi. Çevre il ve ilçelerden de katılımı gerçekleştiği Kariyer Günü’nde tüm departmanlar için işe alım gerçekleşti. Yoğun olarak ön büro, yiyecek-içecek departmanı ve kat hizmetleri pozisyonlarına başvuru yapıldığı bildirildi.

 “İşe alımlarda özür dilemeyi bilenlere öncelik tanındı”

Titanic Hotels Grup İK Direktörü Çağatay Erdoğan konuyla ilgili açıklama yaptı. “İşe alımlarda en çok dikkat ettiğimiz özellik ekibe katılacak arkadaşlarımızın güler yüzlü olmasıdır. Titanic Mardan Palace’ta, iyi kalpli, hoş görülü ve nazik bir tutum bizim büyük önem taşıyor.

Bir çalışanın evinde çiçek yetiştirmesi, kırılan kalp karşısında özür dilemesi. Bir sokak hayvanına ev sahipliği, çevreye duyarlılığı öncelikli kriterlerimiz arasında yer alıyor.

İnanıyoruz ki iyi kalpli ve teknik becerileri olan ekip arkadaşlarımız bulunduğu ortamın ücret ile ölçülemeyen bir kutsal atmosfer yaratır” dedi.

 

 

 

POLYPAN OTELLERE İNOVATİF ÇÖZÜMLER SUNUYOR

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.