24.3 C
Antalya
Cuma, Mayıs 20, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Tolga Cömertoğlu Bugün GM Talks’ta!

Tolga Cömertoğlu Bugün GM Talks’ta!

GM Talks, hafta içi her gün turizmin kalbi konulara değinmeye devam ediyor. 18 Mayıs Pazartesi günü (Bugün) saat 21.00’de gerçekleşecek olan GM Talks yeni bölümünde turizmin taçsız bir kral olduğunu savunan ve Türkiye’de turizm borsası kurulması gerektiğini açıklamalarında dile getiren Delphin Otelleri Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Cömertoğlu’nu ağırlayacak. GM Dergisi olarak Cömertoğlu’yla “Türkiye’de Turizm Borsası Neden Kurulmalı?” sorusunu tartışacağız. Covid-19’un turizme etkilerinin konuşulacağı GM Talks canlı yayınını GM Turizm ve Yönetim Dergisi’nin Instagram hesabından takip edebilirsiniz!

Bugün 21.00’de Sakın Kaçırmayın!

GM Talks canlı yayınında Selçuk Meral okurlarımızın akıllarında kalan soru işaretlerini aydınlatmaya devam ediyor. Yoğun bir ilgiyle takip edilen GM Talks, turizmin içinde bulunduğu durumu ve dünyada izlenen turizm stratejilerini farklı bir bakış açısıyla ele almayı sürdürüyor. Dünya turizminin hayatta kalma savaşı verdiği bu zor süreçte; yeni bir perspektif sunmak üzere alanındaki en önemli isimleri ağırlamaya devam ediyor.  GM Talks, sektör hakkında merak edilenlerini yanıtlayacak. Bugün saat 21.00’de Delphin Otelleri Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Cömertoğlu’nu ağırlayacak. Turizminin ne yönde ilerleyeceğine dair merak edilenlerin yanıtlanacağı canlı yayınımızı sakın kaçırmayın!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
21,687TakipçilerTakip Et
111AbonelerAbone

SON HABERLER