Tripadvisor’dan Kayak Merkezi Erciyes’e Ödül

Sektörel Haberler 24 Nisan, 17:11'de eklendi

erciyes

Tripadvisor’dan Kayak Merkezi Erciyes’e Ödül

Erciyes Kayak Merkezi 5 yıl üst üste  Tripadvisor tarafından”Mükemmellik Sertifikası” ödülüne tekrar aldı.

Erciyes, son teknoloji ürünü teleferikleri, uluslararası standartlarda pistleri, modern konaklama tesisleri ve ulaşım imkânları ile yıllardır kayak severlerin gözdesi.

Kış turizminin amiral gemisi Erciyes Kayak Merkezi,  Tripadvisor Mükemmellik Sertifikası ile üst üste beşinci kez ödüllendirildi.

28 farklı dilde 49 web sitesi

28 farklı dilde 49 web sitesi, yaklaşık 96 milyon üye, 600 milyonun üzerinde yorum ve aylık 455 milyonu aşan ziyaretçi sayısıyla dünyanın en büyük seyahat sitesi olan Tripadvisor. Bu ödülü ziyaretçilerden sürekli olarak yüksek puanlı yorum alan ve mükemmel bir konukseverlik taahhüdü sergileyen işletmeye veriliyor.

Erciyes, 2014, 2015, 2016, 2017 ve en son olarak 2018 yılında da gezginler ve ziyaretçilerin yapmış olduğu yorumlar neticesinde konuklarının puanları ile mükemmellik ödülü almaya bu yıl da hak kazandı.

Türkiye’nin dağ yönetimi konusundaki ilk Destination Management Organization (DMO)’su Kayseri Erciyes AŞ tarafından yönetilen Erciyes Kayak Merkezi, daha önce de ISO 9001 ve IQNET belgeleri ile ülkemizde Hizmet Kalite Standartları ve Uluslararası Tanınırlık Belgesi alan ilk ve tek kış sporları merkezi olmuştu.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Kayseri Erciyes A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Cahid Cıngı, “ Tripadvisor’dan beş yıldır üst üste misafirlerimizin teveccühü ile dünya çapındaki bu ödüle layık görülmek bizleri çok gururlandırdı. Ülkemizin ilk ve tek profesyonel dağ yönetim şirketi Erciyes AŞ olarak dağımızda sürdürülebilir kaliteli hizmet anlayışını benimsiyoruz ve bu nevi değerli ödüller de seçtiğimiz yolun doğruluğunu ispatlamakla kalmıyor; bizi çıtayı daha üstlere çıkarma noktasında oldukça teşvik ediyor. Yerli ve yabancı ziyaretçilerimizin kayak merkezimize gelip buradan memnun bir şekilde ayrılmasını sağlamak için bütün arkadaşlarımızla azami gayret sarfediyoruz. Bundan sonra da benimsemiş olduğumuz vizyona paralel olarak Kayserimiz’i ve en önemli değeri olan Erciyes’i global bir marka yapma hedefimize ulaşmak için çok çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.