TUI, Almanya’nın 12 Kentinden Uçuşlara Başlıyor

Sektörel Haberler 8 Ağustos, 11:26'de eklendi

TUI, Almanya’nın 12 Kentinden Uçuşlara Başlıyor

Almanya Hükümetinin, Türkiye’ye Yönelik Seyahat Uyarısını Dört İl İçin Kaldırmasının Ardından, Tuı, Türkiye Seferlerine Başlayacağını Açıkladı.

ek

 

TUI’den yapılan açıklamada, 8 Ağustos Cumartesi gününden itibaren iş birliği içinde olunan havayolu şirketleri aracılığıyla, Almanya’nın 12 kentinden Antalya’ya uçuşların başlayacağı nı duyurdu. TUI, Antalya’nın yanı sıra Dalaman, Bodrum ve İzmir seferlerinin de en kısa sürede devreye gireceğini de açıkladı. 28 Ağustos’tan itibaren de şirketin kendine ait uçakları ile Dalaman’a yolcu taşınacağını  bildirdi.

 

TUI, Yaz uçuş sezonu kasım ayına dek sürecek

Dw Türkçe’de yer alan haberde TUI yaz sezonu uçuş planının da açıkladı. Yaz uçuş planının kasım ayına dek uzatıldığını da söyledi. TUI, sezon sonuna dek Türkiye’ye gidiş-dönüşler için 20 bin yolculuk kapasite ayrıldığını söyledi.

 

TUI Genel Müdürü Marek Andryszak, konuyla ilgili açıklama yaptı. Şirket olarak Türkiye operasyonlarının yeniden başlamasına haftalar öncesinden hazırlıklı olduklarını ifade etti. Andryszak,  “Türkiye geleneksel olarak Alman TUI müşterilerinin, tatil için en çok tercih ettiği ülkelerden biri” dedi. Andryszak ayrıca Türkiye’deki otellerin de gelecek turistlere “en iyi şekilde hazırlıklı olduğunu” sözlerine ekledi.

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.