TUI CEO’su Joussen, Thomas Cook İflasını Değerlendirdi!

Sektörel Haberler 19 Kasım, 15:30'de eklendi

TUI CEO’su Joussen, Thomas Cook İflasını Değerlendirdi!

TUI CEO’su Fritz Joussen, Thomas Cook’un iflasını değerlendirirken “Benzer durumu yaşamak istemeyen herkesin, ne oldu, neden oldu, bize de olmaması için ne yapmalı’ sorularını kendine sorması gerekir’ dedi.

TUI Grubu’nun CEO’su Fritz Joussen,  rakibi Thomas Cook’un iflasını değerlendirdi. Joussen, Thomas Cook’un büyüyen Online Seyahat Acenteliği (OTA) alanındaki gelişmelere duyarsız kaldığı ve bu kesimden kendisine gelen tekliflere yanıt vermediğini söyledi.

TUI CEO’su Joussen Financial Times’a konuştu.  Joussen, internetten başka bir şey teklif etmenin iş dünyasının hayatta kalması için şart olduğunu belirtti.  Joussen, OTA’ların yükselişine bakıldığında, TUI’nin çevrimiçi işini değiştirmek için hızlı bir şekilde hareket ettiğini söyledi. Joussen, yüzlerce farklı seçenek ve kombinasyon sunan rakiplerinin esnekliğine uyması için bir dizi düzenlemeye gittiğini cümlesinde vurguladı.

Thomas Cook’un iflasının seyahat pazarına etkisini değerlendiren Joussen “Benzer durumu yaşamak istemeyen herkesin ne oldu ve neden oldu, bize de olmaması için ne yapmayı” sorularını sorması gerekir”dedi.

 

Gm Dergi’nin Diğer Haberlerini Okumak İçin Tıklayınız. 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.