TUI’NİN ZARARI İKİ KAT ARTTI

Sektörel Haberler 13 Şubat, 13:37'de eklendi

TUI’NİN ZARARI İKİ KAT ARTTI

TUI, geçtiğimiz günlerde açıkladığı 2019 yılı beklentilerinde karlılık oranını geri çekmişti. Açıklanan verilere göre TUI 2018-2019 mali yılı 3. çeyreğinde 83,6 milyon Avro zarar etti.

TUI, yıllık bilanço verilerine göre 2018-2019 3. çeyreğinde 83,6 milyon Avro zarar etti. Geçtiğimiz yılın aynı çeyreğinde TUI’nin zararı 36,7 milyon Euro idi.

 Havayolunun Zararı Arttı

TUI’nin pazarlar ve hava yolları segmentindeki kaybı geçtiğimiz yılın aynı dönemine göre yaklaşık 27 milyon Euro arttı. 140,8 milyon Euro’dan 177,7 milyon Euro’ya yükseldi. Otelcilik ayağındaki karı yüzde 25 düşüşle 91 milyon Euro’dan 68,7 milyon Euro’ya indi.

TUI Travel yaşadığı kayıpların nedenlerini açıkladı:

“Yüksek Türkiye/Kuzey Afrika talebi sebebiyle İspanya yönüne aşırı kapasite oluşması, zayıf pound ve 2019 yılının aralık ayına kadar Avrupa’da sıcakların mevsim normallerinin üzerinde gitmesi,” nedenler arasında bildirildi.

 

 

 

 

YÖNETİCİLER KENDİLERİNİ YENİLEMELİ

İş hayatında deneyim ve başarının yanında, bakımlı ve iyi görünmek de önemli bir değer. Kariyerini önemseyen kişilerde iş hayatında özgüvenli olmak için dış görünüşe önem veriyorlar. ‘Kendisine özen gösteren, işine de özen gösterir’ prensibiyle kendilerini daha iyi hissedip, başarılarını artırıyorlar. Hayatımızın büyük bir bölümünü oluşturan iş hayatında, daha yapıcı ve güçlü hissederek bakış açılarını değiştiriyorlar. Daha iyi ve güzel görünmek için başvurulan estetik uygulamalar da  bu noktada imdada yetişiyor.

Herhangi bir ameliyat olmadan ve genel anestezi almadan, günlük hayata kolayca devam edilebilecek yöntemler dünya çapında bu nedenle tercih ediliyor.

Işıl ışıl bir cilde kavuşmak ve kalıcı etkilerin sağlanabilmesi için merak edilen soruları bu anlamda Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Dermatoloji bölümü hekimi Uzm. Dr. Ayşe PINARBAŞI yanıtladı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.