TURGAY TURAN, ALVA DONNA WORLD PALACE’DE

Sektörel Haberler 21 Mart, 11:07'de eklendi

Kemer’in Kiriş Mahallesi’nde bulunan ve bu yıl Alva Donna’ya satışı gerçekleşen PGS World Palace Otel’in yeni Genel Müdürü Turgay Turan oldu.

turan-alva-donna-world-palacede6603ca693f9ed3e7f902

 

Alva Donna Hotels, Belek Boğazkent’te bulunan Alva Donna Exclusive Hotel, Side Gündoğdu’da Alva Donna Beach Resort Comfort’dan sonra bu sezon bünyesine kattığı Kemer Kiriş’te bulunan Alva Donna World Palace ile toplam 1876 oda sayısına ulaşan grubun yeni otelinin Genel Müdürü Turgay Turan oldu.

 Uzun yıllar grup oteller de genel müdürlük yapan Turan yeni sezon ile ilgili yaptığı değerlendirmede ise şunları söyledi; “Kemer ilçesi Kiriş Mahallesinde bulunan 816 odalı ve 110.000 m² alana sahip Alva Donna World Palace olarak tüm pazarlara açık olacak şekilde kusursuz hizmet ve kalite anlayışıyla turizm sektöründe hizmete devam edeceğiz.

SIKINTILI SEZONDA, HİZMET KALİTESİ ÖN PLANA ÇIKACAKTIR

2015 yılının sıkıntılı bir sezon olacağı belli ama turizm fuarları da başladı. Buralarda yapılacak çalışmalar ile birlikte çok yara almadan bu sezonu geçireceğimizi düşünüyorum. Ama bir sıkıntı olacağı belli. İyi hizmet veren, kaliteli hizmet veren otellerde bu sıkıntıyı daha az hissedilecektir. Hizmeti kalitesi ön plana çıkacaktır ve müşterilerde ona göre talep edecektir.“

TURGAY TURAN KİMDİR?

 1960 doğumlu Turan, evli ve bir çocuk babası olan ve Turban kökenli Turan, bölgenin büyük otelleri Kerasus, Çeşme Sheraton, Martı Myra ve Marco Polo gibi otellerin genel müdürlüğünü yaptı. Ayrıca Turan bir sürede Kemer Yöresi Tanıtım Vakfı (KETAV) ve Tekirova Otelciler Birliği (TEKOB) Başkanı olarak görevde bulundu. ( KEMERGÖZCÜ)

Yorumlar

Yazıya 2 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Ercan Göçer 12 Temmuz 2016

Bu site, eleştiriye müsaade eden cesur bir siteyse yorumumu yayınlasın…
turgay turan (ismin baş harflerini küçük yazdım) …Kendisi tiksinilecek derecede karaktersiz biridir. Kimin başına musallat olacaksa sabırlar diliyorum.

Hande Özcan 24 Ocak 2017

halden anlamayan, patron yalayıcısı, insanlıktan çok çok uzak, egoizmin dibini sıyırmış bir zattır kendisi.