Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy Yarın 11.00’de Canlı Yayında !

Sektörel Haberler 1 Nisan, 22:54'de eklendi

Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy Yarın 11.00’de Canlı Yayında !

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, yarın 11.00’da CNN TÜRK’teki Dicle Canova’nın “Özel Röportaj” programının canlı yayın konuğu olacak.

canlı
Koronavürüsü salgını ile mücadelemiz tüm hızıyla devam ediyor. Türkiye’de vaka sayıları artıkça tebdirler de artmaya devam ediyor. Tüm dünyayı esir alan korona virüsü yüzünden bir çok sektör yara almış durumda. Ağır yara alan ve desteğe ihtiyacı olan ve ekonomiye büyük katkı sağlayan “Turizm”.

Şu an Türkiye’de de tüm oteller kapılarına kilit vuruyor ya da sağlık çalışanlarına kapılarını ücretsiz olarak açıyor.Dünya turizmin hareketinin durduğu ve kimsenin daha önce görmediği, duymadığı ve yaşamadığı bu süreçte, sektör gözünü Bakan Mehmet Nuri Ersoy’a çevirmiş durumda.

Bakan Ersoy Değerlendirmeler Yapacak

Bu dönemde yaşananları değerlendirmek üzere Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy Yarın 11.00 ‘da CNN TÜRK’te Dicle Canova’nın “Özel Röportaj” programının canlı yayın konuğu olacak. Turizm sektörünün görüşlerini çok merak ettiği Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’un konuk olacağı bu programın çok ilgi göreceği de muhakkak.

GM Dergisinin Diğer Haberleri İçin Tıklayınız!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.