Turizmciler: Biz Aşılayalım

Sektörel Haberler 23 Ocak, 16:00'de eklendi

Turizmciler :Biz Aşılayalım

Turizmciler, “Çalışanlarımızı biz aşılayalım” dedi; önerilerini Sağlık Bakanlığı’na sundular.

aşı

Turizmciler :Biz Aşılayalım

Sözcü Gazetesi yazarı Serpil Yılmaz, turizmcilerin artık model üzerinde anlaşmaya vardıklarını ve sektör çalışanlarını kendilerinin aşılamak istediklerini yazdı.

Yılmaz yazısında, “Pandeminin etkilediği sektörlerin başında gelen turizmciler; elleri kolları bağlı vaziyette aşı yolu gözlemek istemiyorlar. Turizm Yatırımcıları Derneği (TYD), Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) ve Akdeniz Otelciler Birliği (AKTOB) sektör çalışanlarının aşılanması için gerekli finansmanın sektör tarafından karşılandığı ‘bir model’ üzerinde görüş birliği oluştu.” bilgisini paylaştı. Yılmaz, “Bir öneri geliştirdiler. Önerilerini Sağlık Bakanlığı’na sundular. ifadesini kullandı.

 

 

 

 

 

 

GM Dergi’nin Yeni Sayısının Tamamını Okumak Tıklayınız!

gm derginin yeni sayısı

 

GM Dergisi’nin Yeni Sayısı Her Yerde Sizinle!

  1. sayısında da özel konu ve konuklarla sizleri buluşturan GM Dergi, turizm dünyasının nabzını tutmaya devam ediyor. GM Dergi’sinin tamamına ulaşmak çok kolay. GM Dergi her yerde sizinle.

    GM Dergi Bilgi Platformu Niteliğinde

    GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedefi tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir.

Turizm profesyonellerine ışık tutan GM Turizm ve Yönetim Dergisi’nin yeni sayısı her yerde sizinle. GM Dergi’sinin 140. sayısının tamamına “Dergilik” uygulamasından, gmdergi.com –  “GM Dijital” bölümünden ve tüm sosyal medya hesaplarındaki bağlantılı linklerle ulaşabilirsiniz!

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.