TÜRK YAZILIMCILAR DÜNYA TURİZMİNİ YENİDEN ŞEKİLLENDİRİYOR !

Sektörel Haberler 28 Haziran, 15:58'de eklendi

Türk yazılım uzmanları tarafından geliştirilen Travelaps Seyahat Portalı Çözümleri, global CIO Review dergisinde “Gelecek  Vaadeden En iyi 20 Seyahat ve Konaklama Çözüm Sağlayıcıları” listesine girmeyi başardı. Listede Travelclick, NCR gibi önemli markalar da yer alıyor.

cats

CIO Review’in, Travelaps.com’un sunduğu  çözümlerinden ve Travelaps.com Genel Müdürü Kemal Oral’ın değerlendirmelerinden tam sayfa olarak bahsettiği haberde; rezervasyon sistemleri, ödeme süreçleri ve pazarlama yönetimi konularında seyahat acenteleri ve tur operatörlerinin önündeki tüm engellerin kaldırıldığı ifade ediliyor. 550 milyar dolarlık bir sektör içinde online seyahat portallarının büyük oranda öne çıktığı belirtilirken, Travelaps.com’un acentenin karını maksimize eden  çözümlerinin işlevselliği ve kapsamlılığına işaret ediliyor.

Bir TUBİTAK projesi olarak doğan ve aldığı destek ile 9 ay gibi kısa bir sürede tamamlanarak son kullanıcıyla buluşan Travelaps.com hakkında, klasik seyahat çözümleri dışında sağlık turizmi konusunda da hizmet verildiği ve dünyanın her yerindeki hastaları en doğru sağlık merkezleri ile buluşturma konusunda çözümler geliştirildiğine dikkat çekiliyor.

CIO Review, 1987’de ABD’de kurulan, şirketlerin bilgi teknolojileri yöneticilerine ve teknoloji konusunda karar vericilere hitap eden global bir aylık teknoloji dergisidir. Genel olarak teknoloji dünyasıyla ilgili güncel gelişmeleri ve haberleri yayınlamaları yanında, otomotiv, telekom, lojistik, üretim, tıp, hızlı tüketim gibi sektörlerde dünya çapında sistemleri ve çözümleri inceleyerek yıllık Global İlk 20 Listeleri hazırlamaktadır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.