TÜRSAB BATI ANTALYA BÖLGE BAŞKANLIĞI’NDAN İZMİR’E ÇIKARTMA!

Sektörel Haberler 31 Ocak, 10:34'de eklendi

TÜRSAB BATI ANTALYA BÖLGE BAŞKANLIĞI’NDAN İZMİR’E ÇIKARTMA!

TÜRSAB Batı Antalya Bölge Başkanlığı Kemer’den Kalkan’a uzanan acentecileri İzmir’de bir araya getirecek. 7-10 Şubat 2019 tarihleri arasında birlik ve beraberlik adına düzenlenecek olan gezide, TÜRSAB İzmir Bölge Başkanlığı tarafından katılımcılara, seminerler dışında bölge gezileri de organize edilecek.

TÜRSAB Batı Antalya Bölge Başkanı Rıza Perçin, İzmir’de gerçekleşecek seminer ve galaya TÜRSAB Başkanı Firuz Bağlıkaya’nın da katılacağını belirtti.

Başkan Rıza Perçin Kemer’den Fethiye’ye uzanan bölgede çalışmalara devam ettiklerini dile getirdi.  Her zaman üyelerin sıkıntılarını çözmek adına çözüm ürettiklerini belirtti. Birlik ve dayanışma içerisinde bu tür organizasyonlarda zaman zaman bir arada olacaklarını söyledi.

Başkan Firuz Bağlıkaya’da İzmir’de olacak!

Batı Antalya’da bulunan TÜRSAB üyeleriyle 7-10 Şubat tarihleri arasında İzmir’de bulunacaklarını söyleyen Başkan Perçin “Amacımız yoğun olmayan kış döneminde tüm üyelerimiz ile birlikte kaynaşmak,” dedi.  Aynı tarihlerde TÜRSAB Batı Antalya Bölge Başkanlığımızın yanı sıra seminere ve İzmir tanıtım gezilerine Batı Akdeniz, Orta Karadeniz ve Batı Karadeniz BTK’larda dahil olacak.  TÜRSAB Genel Merkezimizin organizasyonunda İzmir BTK ev sahipliğini üstlenecek. İzmir’de turizm noktasında değerli olan bölgelere tanıtım gezileri düzenlenecek. TÜRSAB Başkanımız sayın Firuz Bağlıkaya’nın da seminerimize ve düzenlenecek gala gecesine katılımları olacak” dedi.

Üyeler bu tür etkinliklerden çok mutlu!..

Kaş ve Kalkan’da acentecilik yapan Le Conge Travel sahibi Yusuf Emre Sıkıcıoğlu yaptığı açıklamasında, “TÜRSAB’daki değişimi farkediyoruz. Sorunlarımız ile ilgilenen bir yönetim mevcut. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz. Düzenlenen bu etkinlik ile birlik ve beraberlik içerisinde kaynaşma sağlanırken, sorunlarımızı da birebir sunma imkânına sahip olacağız” dedi.

Kemer Bölgesi’nde yer alan Şeker Travel’in sahibi Akif Şeker de İzmir’de gerçekleşecek gezi ve seminerin düzenlenmesinde öncülük eden TÜRSAB Batı Antalya Bölge Başkanı Rıza Perçin’e teşekkür etti. “Batı Antalya Bölge Başkanımız ve Yönetim Kurulumuz bizlerin her türlü sorunları ile ilgileniyorlar. Kış döneminde işlerin çok da yoğun olmadığı bir dönemde bu tür etkinlikler birlik ve beraberlik açısından çok önemli. TÜRSAB Başkanımız Firuz Bağlıkaya başta olmak üzere TÜRSAB Batı Antalya Bölge Başkanı Rıza Perçin ve Yönetim Kurulu üyelerine çok teşekkür ediyorum ”dedi.

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.