TÜRSAB BATI ANTALYA’DAN TANITIMA DESTEK!

Sektörel Haberler 23 Ocak, 11:56'de eklendi

TÜRSAB BATI ANTALYA’DAN TANITIMA DESTEK!

Olağan toplantılarını düzenleyen TÜRSAB Batı Antalya Bölge Başkanlığı 7 numaralı yönetim kurulu toplantısını Kaş’ta gerçekleştirdi. TÜRSAB Batı Antalya Bölge Başkanı Rıza Perçin’in Başkanlığında gerçekleşen toplantıda yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte bölge tanıtımı gündeme alındı.

Kemer Kaymakamı Ulaş Akhan, Kaş Belediye Başkanı Yardımcısı Lütfi Öztürk ile bir araya geldi. TÜRSAB Batı Antalya Bölge Yönetimi , 31 Ocak-3 Şubat 2019 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek olan dünyanın en büyük ve en önemli Turizm ve Seyahat fuarlarından biri olan EMİTT’de Kaş Bölgesi’nin kuracağı ve tanıtım yapacağı standa destek verilmesini kararlaştırıldı.

TÜRSAB üyelerin sorunlarını çözmek adına yoğun bir tempoda çalışmalarına devam ettiklerini belirtti. Batı Antalya Bölge Başkanı, gündemlerinde EMİTT Turizm fuarı olduğunu söyledi. EMITT turizm fuarının Türkiye’nin en büyük turizm fuarı olduğunu nitelikli iş birliği fırsatlarının yakalanabileceği çok önemli bir platform olduğuna dikkat çeken Başkan Perçin, “Batı Akdeniz Bölgemizin tanıtımı için TÜRSAB Batı Antalya Başkanlığı olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her toplantımızı bölgemizin çeşitli noktalarında gerçekleştiriyoruz. Bu kez toplantı adresimiz Kaş oldu. Değerli Kaş Kaymakamımız ve Belediye Başkan Yardımcımız ve Turizm Müdürlüğümüz ile bölge turizm için istişarelerde bulunduk. Kendilerine çok teşekkür ediyorum. EMİTT’te Kaş’ın tanıtımı için TÜRSAB olarak yardımcı olacağımızı ve 2018 sonunda yayına başlayan TÜRSAB TV’nin de bu tanıtımda yer alacağının sözünü vermek istiyorum” dedi.

Halil ÖNCÜ-KAŞ

 

 

HER ŞEY DAHİLE İÇKİ SINIRLAMASI MI GELİYOR?

Rus Tur Operatörleri Birliği (ATOR), Türkiye’de alkol fiyatlarına gelen son zamlardan sonra Antalya’daki her şey dahil otellerin içkiye sınırlama getirebileceğini açıkladı.

Türkiye’de alkol fiyatlarına gelen zamlar Rus turizmcilerin de gündeminde. Sputnik’te yer lalan habere göre, Türkiye’de alkollü ürünlere konulan yüzde 13.48’lik son vergi üzerine, Rus turistlerin tercih ettiği her şey dahil otellerde alkollü içkilerin sınırlandırılması bekleniyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.