ÜNİVERSİTE FM İLE GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ İŞBİRLİĞİ

Sektörel Haberler 14 Şubat, 15:00'de eklendi

ÜNİVERSİTE FM İLE GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ İŞBİRLİĞİ

GM Turizm ve Yönetim Dergisi, Universite Fm işbirliği ile radyo dinleyicileriyle de buluşmaya hazırlanıyor. Akdeniz Üniversitesi Uygulama Radyosu 91.3 Üniversite Fm bünyesinde hafta içi her cuma saat 17.00’da yayınlanan, turizm ve seyahat konulu bir radyo programı olan Academy To Business, bundan böyle GM Turizm ve Yönetim Dergisi işbirliği ile yayınına devam edecek olmanın heyecanını yaşıyor.

 

Academy To Business programının bu hafta ki konuğu GM Center Kurucusu ve GM Turizm ve Yönetim Dergisi İmtiyaz Genel Yayın Yönetmeni Selçuk Meral. Selçuk Meral, programda turizme dair deneyimlerini ve projelerini dinleyicilerle paylaşacak.

Universite Fm’ de 91.3 frekansından GM Turizm ve Yönetim Dergisi  işbirliğiyle Cuma günleri saat 17.00’da yayınlanacak program yeni formatıyla Antalya’nın en önemli ekonomik kaynağı olan turizm ve turizmin etkilediği ve etkilendiği alanları konu edinmeye devam edecek. Radyo dinleyicisi ile turizm dünyasını yakınlaştırmayı hedefleyen, GM, A2B ile  Antalya ve Türkiye turizm gündeminden konu ve konuklar ile Universite Fm dinleyicilerine ve Turizm sektörüne renkli içerikler sunacak.

Program, Antalya’nın ve Türkiye’nin önde gelen turizmcilerini konuk ederek, yerel ve ulusal çapta bu sektörün gelişim ve değişimlerini yakından takip edecek. GM Turizm ve Yönetim Dergisi  Academy to Buisness radyo programı ile üniversite öğrencilerine, ilham  olmayı, turizm sektörünün rol modelleriyle buluşturmayı ve turizm sektörünü üniversite gençliğine yakınlaştırmayı ve sevdirmeyi de hedefliyor.  GM, insan kaynağı açığının her gün arttığı turizm sektörünü Universite Fm vasıtasıyla gençler ile buluşturabilmeyi sektör adına çok önemli buluyor.

Academy To Business, sadece bir radyo programı olmanın dışında, önemli turizm temsilcilerini ve akademiyi birleştiren bir köprü görevini üstlenerek GM Turizm ve Yönetim Dergisi ile sektörün aynası rolüyle hem kampüse hem de Antalya turizmine yeni bir soluk getirecek. Konuşulmuşun dışındaki tüm konulara değinerek ‘konuşulmamışı’ gün yüzüne çıkartıp ilgili ve bilgililerine keyifli bir program deneyimi sunmaya devam edecek.

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.