ÜNLÜ OTEL ZİNCİRİ, NEF İLE BORDUM’DA

Sektörel Haberler 7 Eylül, 10:36'de eklendi

Gayrimenkul sektörünün önde gelen şirketlerinden Nef ile dünyaca ünlü otel zinciri Banyan Tree, güçlerini ‘Nef Bodrum’ projesi için birleştirdi.

banyan-tree-nef-ile-bodrum-a-geldi-7616485

Zincirin Avrupa’daki ilk ve tek projesi Banyan Tree Bodrum, Yalıkavak’ta Nef Bodrum’un içinde hizmet verecek. Singapur menşeli resort Banyan Tree, Nef’in İstanbul dışındaki ilk projesi Nef Bodrum’la Türkiye’ye geliyor. Asya, Amerika, Afrika ve Orta Doğu’da 28 ülkede, 40’dan fazla otel ve tatil köyü ile hizmet veren Banyan Tree, dünyada lüks ve konforlu konaklamanın adresleri arasında gösteriliyor ve dünyanın en yüksek oda fiyatlı ilk 5 resort otel zinciri arasında yer alıyor. Banyan Tree; Phuket, Maldivler, Seyşeller, Bali gibi destinasyonlardaki otel ve tatil köylerinin yanı sıra; 66 spa merkezi, 80 mağaza ve 3 golf sahasıyla ile dünyanın önde gelen premium resort, hotel,konut ve spa işleticisi ve geliştiricisi konumunda yer alıyor. Uzun süredir Türkiye’ye gelmesi beklenen zincir, Bodrum’da 70 yatak kapasitesi ve 2 bin metrekarelik Banyan Tree özel SPA konsepti ile hizmet verecek.

 Güven ortamı var

İşbirliğinin turizm sektörünün içinde bulunduğu dönemde önemli bir motivasyon sağlayacağını söyleyen Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, Banyan Tree’nin bu yatırımının Türkiye’deki güven ortamına da işaret ettiğini belirtti. Timur şöyle devam etti: 

“Bu dönemde, böyle önemli bir işbirliğine imza atarak gerek turizm sektörüne gerekse Türkiye ekonomisine sağladığımız katkıdan mutluyuz. Banyan Tree’nin hizmete girmesiyle, sektöre çok sayıda yeni istihdam da kazandıracağız.”

Nef Bodrum 2017’de

Erden Timur içerisinde Banyan Tree’nin bulunacağı ve 460 metre uzunluğunda bir sahile ve iki özel koya sahip, üç tarafı denizlerle çevrili 110 dönümlük saklı bir burunda yer alan Nef Bodrum’un lansmanının ise 2017 yazında gerçekleşeceğini sözlerine ekledi. 2000 metrekare özel bir kumsala sahip olacak projede lansman öncesi satış ve tanıtım çalışmaları Nef’in Bodrum ve İstanbul’daki tanıtım ofislerinde devam ediyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.