YILDIZLAR YILBAŞINDA GRANADA LUXURY BELEK’TE BULUŞUYOR

Sektörel Haberler 6 Aralık, 16:44'de eklendi

YILDIZLAR YILBAŞINDA GRANADA LUXURY BELEK’TE BULUŞUYOR

granada

Yeni yıl yaklaşırken yılbaşı programı düzenleyen oteller içerisinde kuşkusuz en iddialı olanı Granada Luxury Belek.
Üç gün sürecek programda Volkan Konak 29 Aralık.Ebru Gündeş 30 Aralık ‘ta sahne alırken, konuklar 2019’a Kenan Doğulu ile birlikte merhaba diyecekler.
Son yıllarda düzenlenen en görkemli yılbaşı organizasyonu için planlanan yaklaşık 2.000 kişilik kontenjanın büyük bir çoğunluğu şimdiden tükenmiş durumda. Antalya’nın en büyük kongre merkezi olan  Granada Luxury Belek Kongre Merkezinde gerçekleştirilecek. Dev organizasyonun kusursuz gerçekleşmesi için hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor…

granada

 

granada

 

 

 

 

 

İLGİNİZİ ÇEKECEK HABERLER

BAKAN ERSOY: TURİZM GENERALLERİNİ YETİŞTİRİYORUZ!

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, MEB ile bakanlık arasında başlatılan yeni çalışmalar hakkında bilgiler aktardı. Ersoy açıklamasında; ‘’Geleceğin turizm generallerini yetiştiriyoruz’’ açıklamasını yaptı. Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Habertürk Gazetesi’nden Çetiner Çetin’e açıklamalar yaptı.

TURİZM GELİRİNDE İLK 5 HEDEFLENİYOR

Mehmet Nuri Ersoy,  Turizmde yeni bir dönem başladığına işaret etti. Ersoy, global hava şirketinin büyüme stratejisinin ve yeni oluşturulacak Turizm Fonu’nun doğru kullanımı ile artık turist sayısından ziyade turizm gelirlerinin ön plana çıkarılacağını söyledi.

Yeni hedefin turizm gelirlerinde dünyada ilk beşe girmek. Ersoy, global hava yolu şirketinin büyüme hedefi ve fonların eş zamanlı kullanımının kültür ve turizm faaliyetlerine büyük katkı sağlayacağının altını çizdi.

 Geleceğin Turizm Generallerini Yetiştiriyoruz

Bakan Ersoy; Turizm sektöründe, alt yapı boşluğunun en önemli sıkıntısının insan kaynağı olduğunu vurguladı. Bakan Ersoy, şu sözlerle durumu açıkladı. “Çoğu öğrenci yüksek puanlı bölümlere yerleşemediği için turizm fakültelerini tercih ediyor. Onların da yüzde 90’ı diploma için bu okullara gidiyor. Kısır döngü burada başlıyor. Turizm istihdam odaklı bir alan olduğunu kavramalıyız. Bu konuda MEB ile birlikte önemli çalışmalar yapıyoruz. Meslek lisesinden mezun olan öğrencilerin üniversite okumayacak. Oradan mezun olan üç lisan bilerek mezun olacak.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.