24.3 C
Antalya
Cuma, Haziran 18, 2021

English EN German DE Russian RU Turkish TR

 

Sevgili Zekai AYDIN kardeşimiz, aylardır mücadelesini verdiği yaşam savaşından galip ayrıldı. Selam ve sevgilerimizle RABBİMİZE şükürler olsun. ..

Şifa tıp ise biz doktorlara inandık. Şifa dua ise ellerimiz ve kalbimizle beraberdik. Şifa ümit ve umut ise maneviyatımız ve inancımızla hep zikrettik. Şifa ahde vefa ise, biz sevenleri ve sevdikleriyle tek yürektik. Şifa telepati ise, biz enerjimizi birleştirdik. Şifa sabırsa, biz sabrederek bekledik. Şifa inancın içindeyse, biz senin yaşadıklarını daima hissettik.

Şifa olarak ettiğimiz duaların kabul olmasına sevindik. Bizim üzülmemizi istemeyen, sevenlerine kucak açtıran, duadan başka elinden biçare, bizlerin yüzünü güldüren rabbimize şükürler olsun.

Mücadelenin 3. aylık sürecinde, inancın zaferiyle yoğun bakımdan odaya çıktın. Yatılan günlerin yaralarını sarmaya ve hatta yürümeye başladın.

Her ne kadar da enfeksiyon riskine karşı korunmada olsan da, nihayetinde evinize çıkacak olmanın heyecanıyla bizleri gülümsettin.

Şükürler olsun bu mutlu haberlere ki, en kısa zamanda görüşmek dileğiyle sağlık ve sıhhat seninle daim olsun.

Gökkuşağı dostlarından selam ve sevgilerle…

Sevgili Zekai Aydın’dan sevenlerine mesaj var… İletmek de bizim görevimiz olsun…

“Bizim can ve kan bağı değerlerimiz var, bizi bizden alıp götüren. Bizim sevdiklerimiz var, maddiyattan öte maneviyatımızı tamamlayan. Bizim yaşam için nedenlerimiz var, ailelerimizin ömrüne ömür katan.

Hastalığım süresince başta ailemin ve sizlerin manevi duygu yüklü dualarınızı, doktorların tıp mucizesi, nasılda iyileşip kendine geliyor sözleriyle hissettim. Şükran ve minnet duygularımı tarif etmek için, kelimelerin kifayetsiz kaldığı cümleleri yan yana getirmek çok zor.

Tıbbın ve maneviyatın birlikteliğiyle, Manavgat Akdeniz Hastanesi, Antalya Eğitim Ve Araştırma Hastanesi ve MedicalPark hastanesi dahil yoğun bakımlarında şifa aradık. 

Hastalığım süresinde tıp doktorlarımıza, hemşirelerimize, hasta bakıcılarımıza ve hastane yönetim kadrosuna minnettarım. Teşekkür ederim. Allah bizlere tıbbın eksikliğini göstermesin. Şifa bekleyen hastalara acil şifalar dilerim.

Turizm camiasının her biri diğerinden değerli, acentacı, otelci, sektör temsilcileri ve mesai arkadaşlarıma, yaşantımın renkleriyle gökkuşağı olmuş dostlarıma minnettarım. Teşekkür ederim.

Maddi ve manevi dualarıyla ailece bizlere sahip çıkan, çalışmaktan daima onur ve gurur duyduğum Turan Prince Hotel yönetim kurulu başkanı ve ailesine minnettarım. Teşekkür ederim.

Manevi desteğiniz ve dualarınız sayesinde, şimdi çok daha iyiyim. Önümüzdeki günlerde yine hep beraber kaldığımız yerden devam edeceğiz. İnşaallah. Selam ve saygılarımla”

 

COVID-19 TÜRKİYE GENEL DURUMU

Türkiye
5,224,224
İyileşen Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 20:10
Türkiye
86,433
Pozitif Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 20:10
Türkiye
49,071
Vefat Eden Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 20:10

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

22,065BeğenenlerBeğen
2,813TakipçilerTakip Et
17,800AbonelerAbone

SON HABERLER