22.3 C
Antalya
Cumartesi, Haziran 19, 2021

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Macaristan pazarında rekor talepler gelmeye başladı. Macaristan pazarının önemli aktörlerinden biri olan Sun & Fun Holidays’in Genel Müdürü Tolga Deniz Sarıyüce, Macaristan’dan Antalya’ya rezervasyonların yüzde 300 artış kaydettiğini belirterek, Türkiye’nin pazardaki payını artırmaya odaklandıklarını ifade etti. Sarıyüce; 2009 yılında kurulan Sun & Fun Holidays Macaristan’ın Türkiye’de Deha Turizm ile işbirliği yaparak dört yıldır ülkenin en büyük tur operatörü olma özelliğini sürdürdüklerinin altını çizdi.

Türkiye, Mısır, Yunan Adaları, Bulgaristan, Güney ve Kuzey Kıbrıs gibi destinasyonlara yoğunlaştıklarını belirten Tolga Deniz Sarıyüce konuyla ilgili olarak  Sun & Fun Holidays  Genel Müdürü Tolga Deniz Sarıyüce: ”2021 sezonundan oldukça umutluyuz. Mayıs ayında yapılan Türkiye ve Macaristan aşı sertifikası kabul anlaşmasından sonra rezervasyonlar yüzde 300 arttı. İki kardeş ülke turizm ile birbirlerini daha yakından tanıyıp sevdi. İlk info turunu 6 Haziran  tarihinde Free Bird havayolları ile Antalya’ya getirdik. Sun & Fun Holidays olarak Macaristan ve Slovakya’dan toplam 50 kişilik acentacı ve basın mensuplarını Antalya’nın en lüks otellerinde ağırladık. Magic Life Jakacanda Oteli’ndeki büyük gala yemeği ile tanıtım turu  ile evlerine uğurladık.

MACARİSTAN’DAN ANTALYA’YA HAFTADA 7 FULL CHARTER

Macaristan’dan Antalya’ya haftada  7 full charter ( 6 Budapeste’den ve 1 full charter Debrecen Havaliman’ından)  ile  (Tailwind ve Freebird Havayolları ile) pazardaki en yakın rakibimizden 4 katı fazla müşteri getirdik. Şimdiye kadar kapasitemizin yüzde 57’sini sattık. Talepler, Kemer, Antalya, Belek, Side ve Alanya destinasyonlarına lüks segmente yönelik gerçekleşiyor.

PAZARDA TÜRKİYE PAYNI ARTIRMAYA ODAKLANDIK

Sun & Fun Holidays’in bir alt markası olan Last Call Travel ile de tümüyle farklı ürünleri müşterilerine sunduklarına dikkat çeken Tolga Deniz Sarıyüce,  ”Otelcilerimizin ve incoming acentemizin vermiş olduğu büyük destek ile Macar pazarında Türkiye’nin pazar payını arttırmaya odaklandık. 3 yıl önce operasyonlarına başlamış olduğumuz Slovak pazarının geleceği konusunda olumluyuz. Slovakya pazarındaki yerimiz her geçen gün güçleniyor.” şeklinde konuştu.

 

COVID-19 TÜRKİYE GENEL DURUMU

Türkiye
5,224,224
İyileşen Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 21:10
Türkiye
86,433
Pozitif Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 21:10
Türkiye
49,071
Vefat Eden Hasta Sayısı
Updated on 18 June 2021 21:10

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
13 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve POYD’un (Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği) resmi yayını olan GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

22,065BeğenenlerBeğen
2,814TakipçilerTakip Et
17,800AbonelerAbone

SON HABERLER