17.8 C
Antalya
Çarşamba, Aralık 1, 2021

English EN German DE Russian RU Turkish TR

11.Resort Turizm Kongresi başladı

AKTOB Başkanı Erkan Yağcı 11. Resort kongresinin açılışını gerçekleştirdi. Nirvana Cosmopolitan’da gün boyu devam edecek Kongrenin teması her yıl olduğu gibi bu yıl da turizmin geleceği oldu.

Erkan Yağcı, katılım sağlayan turizm aktörlerine ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’a teşekkür ederek konuşmasına başladı.

Yağcı; “Gelecek Sürdürülebilirlikte istihdamı sağlayabilmek ve kredilerimizi ödeyebilmek, fiyatlarımız koruyabilmek önemli. Bunu hep birlikte yapmak gerekli Antalya Ticaret Odası ile birlikte çünkü 55 farklı sektöre hitap ediyor.

Turizmde Kartların yeniden dağıtıldığı bir dönemdeyiz. ve Turizm profesyonelleri olarak geleceği şekillendirme konusunda aktif rolümüz büyük” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
17 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır. GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,610BeğenenlerBeğen
17,900TakipçilerTakip Et
97AbonelerAbone

SON HABERLER