20 DEFA TATİLE GELDİ, ALTINI KAPTI

Güncel, Sektörel Haberler, slide 24 Eylül, 12:40'de eklendi

20 DEFA TATİLE GELDİ, ALTINI KAPTI

Club Nena, 20 defadır tatillerini tesislerinde tercih eden misafirlerine altın vermeye devam ediyoruz. Bu kez 20. Kez tatilini Club Nena olarak seçen Avusturyalı Gerda Slampa’ya törenle,Club Nena Yönetim Kurulu Başkanı Nevin Akçelik tarafından bir küçük altın hediye edildi.

Antalya’nın Manavgat İlçesi Kızılağaç Turizm Merkezinde yer alan Club Nena’da gelenekler devam ediyor. 20 yıldır tatillerini Türkiye ve Club Nena olarak belirleyen Avusturyalı Gerda Slampa’ya otel yönetimi tarafından bir küçük altın hediye edildi.

Düzenlenen törene Club Nena Yönetim Kurulu Başkanı Nevin Akçelik’de katıldı. Altını Avusturyalı misafir Gerda Slampa’ya takan Akçelik, “ Misafir memnuniyetinin yüksek olduğu bir tesisiz. %40 repeat misafir oranına sahibiz. Repeat guests misafirlerimiz tarafından tercih edilmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Çok sayıda tatilini Club Nena olarak seçen misafirimiz takrar tekrar Club Nena’yı seçiyorlar. Gelenek haline getirdiğimiz 20 defa tesisimizde tatil yapan misafirlerimize altın vermeye devam ediyoruz. Avusturya’ dan gelen misafirimiz sayın Gerda Slampa’yı 20. gelişinde altın ile ödüllendirdik. Tatillerini Türkiye ve Club Nena olarak tercih ettikleri için teşekkürlerimi sunuyorum. Ayrıca Hamburg’dan 46 defa gelen 87 yaşındaki Alman misafirimiz için de bir kutlama yapacağız ve kendisine Cumhuriyet altını takacağız” dedi.

Yıllardır tatil için Club Nena’yı seçen Avusturyalı Gerda Slampa da yaptığı açıklamada “Burada evimizde gibiyiz. Her defasında daha da memnun kalarak ülkemize dönüyor tekrar geleceğimiz günü iple çekiyoruz. Hizmet kalitesi başta olmak üzere Club Nena’nın harika da bir çevre düzeni var.  Tesis sahibi Nevin Akçelik’in hizmet kalitesinde bunda büyük payı var. Kendisine ve ekibine bizlere çok şyiş bir tatil yaşattıkları için çok teşekkür ediyorum” dedi. Halil ÖNCÜ-MANAVGAT

 

YILIN SON ÇEYREĞİNE YOĞUN TOPLANTI TALEPLERİ GELİYOR

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.