2019 RUSYA’DA TÜRKİYE YILI

Dünyadan Turizm Etkinlikleri, slide 20 Aralık, 11:22'de eklendi

2019 RUSYA’DA TÜRKİYE YILI

2019’un Rusya ve Türkiye arasında karşılıklı Kültür ve Turizm Yılı ilan edildi. Bunun için hazırlıklar yapılıyor. Her iki ülkede düzenlenecek organizasyonlarla çift yönlü tanıtımlar gerçekleşecek.

 

RUSYA

Rusya, Türkiye’nin turizmde birinci pazarı konumunda. Bu nedenle iki ülke ilişkilerini pekiştirmek için, 2019 yılı Rusya’da Türkiye yılı oldu. Bu karar neticesinde  bir yıl süresince Türkiye ve Rusya’da karşılıklı sanattan, edebiyata kadar bir çok etkinlik yapılacak.  Türk ve Rus televizyonları arasında da, karşılıklı program alışverişi olacak.

 

Rus TV’leriyle işbirliği yapılacak

Ayrıca anlaşma sonucunda Türk ve Rus televizyonları arasında ortak projeler hayata geçirilecek. Her iki ülkenin dizileri ve sinemaları da Rus ve Türk televizyonlarında gösterime girecek.Yeni yılla birlikte başlayacak faaliyetler turizme yeni rekor getirecek.

POLONYALI KAYAK SEVERLER KAYSERİ’YE AKIN EDECEK

Polonya’nın başkenti Varşova-Kayseri arasında ilk charter uçak seferi 21 Aralık Cuma günü başlayacak. Polonyalı turistlerin kayak sezonu boyunca her hafta kafileler halinde Erciyes’e gelmesi bekleniyor.

MARKALAŞMA YOLUNDA EN ÖNEMLİ ADIMLARDAN BİRİ İNSAN KAYNAĞI

Voyage Belek Golf & Spa İnsan Kaynakları Müdürü Canberk Karahan; “Markalaşma yolunda en önemli adımlardan biri şüphesiz insan kaynağıdır. İnsan kaynağının kalitesi sunmak istediğiniz ürüne ve hizmetinizin kalitesine yansımaktadır” dedi.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.