17.3 C
Antalya
Perşembe, Ekim 21, 2021

English EN German DE Russian RU Turkish TR

2022 hem otelleri hem de acenteleri mutlu edecek

Tatilsepeti.com Yönetim Kurulu Başkanı Kaan Karayal GM Turizm ve Yönetim Dergisi’ne yaptığı açıklamada: “ 2022 yılında Tatilsepeti.com olarak büyüme planları olduğunu belirterek hem otellerin hem de acentelerin 2022’de mutlu olacağını ifade etti.

2021 yılında neler yaşadınız, Tatilsepeti.com olarak nasıl bir sezon geçirdiniz?
Pandemiden dünya çapında en çok etkilenen sektör turizm oldu. 2021, 2020 yılının yaralarını sarmaya çalıştığımız bir yıl oldu. 2021 yılının ilk çeyreği istediğimiz düzeyde geçmedi, ancak ikinci çeyrekten itibaren özellikle Mayıs ayı ile birlikte özlenen iç pazar satışlarımızı gerçekleştirebildik. 2020 yılı gibi zor bir süreçten sonra ciddi bir büyüme kaydettik.

2019 yılı ile karşılaştırdığımızda 2021 yılı hakkında neler söylemek istersiniz?
2019 rakamlarına ulaşamasak da pax anlamında 2019 yılına yakın bir sene yaşadık. Pandemi bizi iki sene geriye attı denebilir. Ama hem iç pazar hem de dış pazarlar anlamında 2022 turizm sezonu daha güzel olacak. 2022, hem otelleri hem acenteleri mutlu edecek.

Antalya’dasınız 2022 strateji toplantısını gerçekleştiriyorsunuz? Neler konuştunuz?
Her yıl ekip olarak gerçekleştirdiğimiz bir organizasyon bu Bu yıl da Nirvana Cosmopolitan’da 2022 strateji toplantımızı gerçekleştirdik. Burada 2022 yılı stratejilerini belirlemek ve planlamalarını yapmak için bir araya geldik.

Son olarak 2022 yılına dair öncelikli stratejiniz nedir?
Öncelikli olarak büyüme stratejilerimizi belirlemek istiyoruz. Hızlı bir büyüme ile iki senelik kayıplarımızı telafi etmek hedefindeyiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
17 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır. GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,610BeğenenlerBeğen
17,900TakipçilerTakip Et
97AbonelerAbone

SON HABERLER