3. HAVA LİMANININ AÇILIŞ TARİHİ DEĞİŞTİ Mİ?

Güncel, Sektörel Haberler, slide 22 Eylül, 11:22'de eklendi
  1. Hava limanının Açılış Tarihi Değişti Mi?

açılış

Kokpit Aero sitesinde yar alan habere göre THY ile İGA yönetimleri arasında varılan anlaşmada 3. hava limanının açılışının 29 Ekim 2018’den 31 Aralık 2018’e ertelendiği ifade edildi.

THY’nin alana taşınma işleminin 31 Aralık tarihinde biteceği iddiası ortaya atıldı. Operasyon, 31 Aralık’ta Atatürk Hava limanı’ndan İstanbul Yeni Hava limanı’na  doğru kayacağı belirtiliyor.

Konuyla ilgili olarak Sözcü’de yayınlanan haberde ise İGA yetkilileri açılış tarihinde bir değişiklik olmadığını 29 Ekim 2018’de hava limanının hizmete gireceğini ifade ettiler.

DÜNYANIN EN BÜYÜK HAVALİMANI OTELLERİNDEN BİRİ 3. HAVALİMANI’NA YAPILACAK

İngiliz devi YO! Company, otelcilik markası YOTEL’i yeni havalimanı ile Türkiye’ye getiriyor. YOTEL, 3’üncü Hava limanı’na 451 odalı otel açacak.

150 milyon yolcu kapasiteli dünyanın en büyüğü ünvanına sahip olacak 3. Hava limanı’nda fiziki çalışmalar devam ediyor. bir yandan da hizmet alanında da yenilikler hayata geçti bile.

Bunlardan biri de yolcuların konaklamasına yönelik olanlar. Ulaşım ve turizmi buluşturan İngiliz devi YO! company, otelcilik markası YOTEL’i yeni hava limanı ile Türkiye’ye getirmeyi planlıyor. YOTEL yeni marka, 451 odasıyla İstanbul 3. Hava limanı’nda kapılarını hizmete açacak.  YOTEL’in CEO’su Hubert Viriot, Türkiye’ye de bu otelle hizmete açacakları belirtiyor.  Viriot,“Türkiye’nin ve özellikle de İstanbul büyük  bir değişim yaşadığı gözleniyor. Son birkaç yılda gözle görülür bir şekilde artan popülerliğine tanık olduklarını sözlerine ekledi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.