Üçlertoprağı “Kusursuz Bir Yarış Yönettik”

slide 17 Kasım, 12:23'de eklendi

Üçlertoprağı “Kusursuz Bir Yarış Yönettik”

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) Başkanı Eren Üçlertoprağı 13-15 Kasım tarihlerinde İstanbul’da düzenlenen Formula 1 DHL Türkiye Grand Prix’inin ardından açıklama yaptı. “T.C. Cumhurbaşkanlığı himayelerinde düzenlenen Formula 1 DHL Türkiye Grand Prix’ine, 7 hafta gibi çok kısa bir sürede hazırlandık. T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığımızın destekleriyle 850 kişilik kadromuzla çok başarılı bir organizasyonu geride bıraktık ve Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu olarak kusursuz bir yarış yönettik.” dedi.

 

Bu Dönemde Başarılı Organizasyon Yapmaktan “Gururluyuz”

Birçok ülke mevcut pandemi şartlarında bu tür organizasyonları yapamazdı. Bu kadar kısa bir zamanda üst düzey bir organizasyon ile ülkemizin gücünü ve sportif kabiliyetlerini göstermiş olmaktan büyük gurur duyuyoruz. Uzun zaman sonra ülkemizin ev sahipliği yaptığımız bu büyük organizasyonun kusursuz şekilde gerçekleşmesi için büyük bir özveriyle çalışan tüm görevli ve gözetmenlerimize çok teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu.

 

“Мы провели идеальную гонку”

Президент Üçlertoprag и Федерации автомобильного спорта Турции (TOSFED), выступил с заявлением после Гран-при проходившего в Стамбуле 13-15 ноября Formula 1 DHL Turkey «Проводимый в Турции под патронажем президента Гран-при Формулы 1 DHL, мы подготовили за очень короткий период – 7 недель. При поддержке министерства Молодёжи и спорта и наших сотрудников из 850 человек, мы оставили позади успешную организацию. Федерация автомобильного спорта Турции провела идеальную гонку».

 

«Мы гордимся» тем, что сделали успешную организацию

Многие страны не могут содержать такие организации в нынешних условиях пандемии. Мы гордимся тем, что продемонстрировали силу и спортивные возможности нашей страны за столь короткое время с организацией высшего уровня. «Мы хотели бы поблагодарить всех наших сотрудников и руководителей, которые работали с большой самоотдачей, за идеальную реализацию этой великой организации, которую мы принимали в нашей стране после долгого времени».

Gm Turizm ve Yönetim Dergisinin Diğer Haberlerini Okumak İçin Tıklayınız!

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.