Anex, İki Koldan Türkiye Atağında

slide 6 Ağustos, 09:29'de eklendi

Anex,  İki Koldan Türkiye Atağında

Önce Rusya ardından Almanya,Türkiye’ye yönelik seyahat kısıtlamasını kaldırdı. Anex Grup’ta kısıtlamaların kalmasıyla her iki ülkede de atağa geçti.

anex

Almanya’nın Antalya, İzmir, Aydın ve Muğla illeri için seyahat uyarısını iptal etmesinin ardından Anex Grubu’nun Almanya’daki tur operatörü markaları olan Anex Tour, Öger Tours ve Bucher Reisen, Türkiye için yaz programlarına yeniden operasyonlarına başladı.

ATG Hotels, Türkiye deki otellerini hızla açıyor, önümüzdeki günlerde sayıları artacak

Tur operatörlerinin Antalya programında yer alan 430 otelin yarısı şu anda açık. Ağustos ayının sonunda açık otel sayısının 340’a çıkması bekleniyor. Bu rakama Anex Tur Grubu’na (ATG) ait olan Selectum Luxury, Selectum Family ve Asteria Kemer Fantasya’nın yanı sıra Crystal, Limak, Sunis ve Rixos zincirlerine ait tesisler de dahil.

Öger, Anex ve Bucher müşterileri, Sun Express ve Corendon uçuşlarıyla Antalya’ya ulaşıyor. Almanya’daki 19 havaalanından haftalık 530 bağlantılı uçuş mevcut. Anex tur operatörü markaları aracılığıyla 100’den fazla otel için rezervasyon yapılabiliyor.turizmajansı

 

 

 

 

 

 

 

 

Antalya Turizm Fuarı Harekete Geçiyor

 

Antalya Turizm Fuarı 26-27 Ekim tarihinde en önemli kaynak pazarların paydaşları ile Turizm endüstrisini bir araya getirmek üzere harekete geçiyor.

ATF, ‘Kaygının tedavisi hareket halinde olmaktır ’, sözünden yola çıkarak Türk Turizm endüstrisini de hareket etmeye davet ediyor.

Antalya Turizm Fuarı,  yaklaşık 2000’i yabancı olmak üzere 3000 seyahat acentesi ile birlikte 26-27 Ekim tarihlerinde 8000 üst düzey turizm profesyonelinin katılımıyla

gerçekleştirmek üzere sezonun en önemli sinerjisine imza atmak için hazırlanıyor.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.