20.3 C
Antalya
Cumartesi, Eylül 25, 2021

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Anex Kruvaziyeri Blue Sapphire Antalya turizmini selamladı

Anex’in Blu Sapphire Kruvaziyer gemisi Antalya kalkışlı, Antalya-İskenderiye (Mısır)-Kuşadaşı-Marmaris-Antalya seferlerine devam ediyor. Bugün Antalya limandaki kokteyl ve özel şovlarla gerçekleşen açılışta turizm camiası bir araya geldi. İkinci seferini gerçekleştiren Blue Saphhire ile Anex başarısını ve iddiasını denizlerde de sürdürecek.

Anex Tour Genel Müdürü Vural Karasu, Kruvaziyer konusunda ilk adımı attıklarını ancak büyüme hedefleri olduğunu ifade etti. Pandemi nedeniyle rota hedeflerini yakın tarihte orta vadede gerçekleştireceklerini vurguladı.

ATG HOTELS CEO’su Hakan Çiftçioğlu da, “Anex Tour çok yönlü bir firma ve potansiyelimiz kullanabileceğimiz tüm alanlarda var olmak istiyoruz. Bu geminin bizim için önemli bir anlamı var. Biz Antalya’da büyüdük ve dünyaya yayıldık. Bu yüzden Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Neşet Koçkar geminin çıkışını Antalya’dan yapmak istiyordu ve bunu bugün gerçekleştirdi. Bunu Antalya’ya bir destek ve borç olarak görmekteyiz.  Büyütme hedefimiz var. Her şey yoluna girdiğinde bu hedefimizi de gerçekleştireceğiz” ifadelerini kullandı.

 

Üst segment otel konforu ile hizmet veren gemi, 382 kabinde 800’ün üzerinde yolcu kapasitesine sahip. 11 katlı, 200 m uzunluğunda, yaklaşık 28 m genişliğinde ve 37.000 gt ağırlığında olan Blue Sapphire artık adından söz ettiriyor. Outside, Outside Balcony, Junior Suite, Suite, Grand Suite ve Royal Suite olmak üzere 6 farklı konaklama seçeneği ile misafirlerini ağırlıyor.

Blue Sapphire, içinde bulunan restoranlar, SPA merkezi, fitness center, mağazalar, açık ve kapalı havuzlar, oyun salonu ve farklı etkinlik ve aktiviteleri ile misafirlerin keyifli vakit geçirmeleri için hazırlandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
17 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır. GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,610BeğenenlerBeğen
17,900TakipçilerTakip Et
97AbonelerAbone

SON HABERLER