ANEX TOUR, ALMANYA’DA HİZMET AĞINI GENİŞLETİYOR

Sektörel Haberler, slide 1 Kasım, 13:56'de eklendi

Anex Tour Almanya Genel Müdürü Hakan Bakar, Anex Tour’un Almanya’daki faaliyetleri ve Azur Air’in Almanya’daki son durumu hakkında bilgiler aktardı.

anex almanya

ALMAN PAZARINDA KENDİMİZİ ANLATMADIK

Bahar; Anex Tour’un Avrupa operasyonunun önceden düşünüldüğünü belirtti. “ ilk adımı Avrupa için 2015 yılında Koçkar Kardeşler attı. 2016 yılında da Alman pazarı operasyonları başlatıldı. Almanya Batı Avrupa’nın en gözdesi. Turist üretme konusunda çok önemli bir Pazar. Yeni Pazar olduğu için alışımışlıkların dışına çıktık. Uyum süreci geçirdik. En büyük avantajımız, kimseye Anex Tuor’u anlatmak zorunda kalmadık. Çünkü insanlar Dominic’de ve Türkiye’de Anex ismini biliyorlardı. Avrupa’daki büyük tur operatörleri çok katı ve kalıplaşmış. Biz ise bu pazarda acentelerle sıcak ve samimi ilişkiler kurduk. Bu da acenteleri memnun etti ve  bizi sevmelerini sağladı.”

ALMANYA’DA 135 BİN PAX’A ULAŞTIK

HBakar, Anex Tour’un önümüzdeki sene hizmet ağını Almanya geneline genişleteceğini ifade etti.

2018 yaz sezonunda Almanya’dan 135 bin paxa ulaştık. Anex Almanya olarak, 2 senedir Düsseldorf ve civarlarında uçuşlar gerçekleştirdiklerini söyledi. Bakar, “Gelecek seneden itibaren Almanya’da hizmet ağımızı genişleteceğiz. Bu yıl hedeflerimize ulaştık. Önümüzdeki yıl da hedef rakamlarımız aynı seviyede kalacak. Hizmet ağımızı genişleterek yolumuza devam edeceğiz.

TÜRKİYE HER PAZARDA BÜYÜYEBİLİR

Türkiye’nin 2019 sezonunu da değerlendirdi. Hakan Bahar; “ Türkiye her pazarda büyüyebilir. Türkiye, Avrupa ve Almanya pazarlarında büyümeye çok müsait. Siyasi söylem ve sakin ortamda bu büyümeyi bu yıl yaşadık.  Sağlıklı büyüme ciddi önem taşıyor” dedi

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.