32.3 C
Antalya
Cuma, Temmuz 1, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Anex Tour ve İntourist’ten yeni kombine tur teklifleri

Tur operatörleri ANEX Tour ve Intourist ilginç İstanbul turlarını satışa çıkardı. Kalkışlar Rusya’nın 14 şehrinden olacak. Haftalık tur paketlerinin fiyatları ise oldukça cazip: 140-150 bin ruble civarında.

Uzmanlar, İstanbul’un geleneksel olarak bir gezi yeri olarak algılandığını, ancak yaz aylarında burada bir plaj tatilinin de mümkün olduğunu (Türklerin kendilerinin kullanmaktan keyif aldığı iyi plaj otelleri olduğunu) hatırlatıyor.

Tur operatörleri “Intourist” ve ANEX Tour’dan yeni kombine tur teklifleri, şehir turunun tamamlanmasından sonra İstanbul’u gezmeyi Karadeniz veya Marmara Denizi’nde bir tatille birleştirmenize olanak tanır.

Tur operatörlerinin açıkladığı gibi, İstanbul uçuşlu tur paketleri ve “şehir oteli + sahil oteli” programı, haziran ortasından eylül sonuna kadar günlük kalkışlı rezervasyon sistemlerine eklenecek. Turlarda uçak seyahati GDS tarifelerine göre hesaplanacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  İspanya'ya 4 ayda gelen turist sayısı 16 milyon

ANEX Tour, 8 şehirden (Moskova, Novosibirsk, Kazan, Samara, St. Petersburg, Ufa, Makhachkala ve Mineralnye Vody) İstanbul’a turları birleştirdi.

Intourist de 14 şehirden ( Chelyabinsk, Tyumen, Ufa, Moskova, Sochi, Saratov, Novosibirsk, Nizhny Novgorod, Kazan, Yekaterinburg, Grozny, Samara, St. Petersburg, Mineralnye Vody) turları birleştirdi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  İspanya'ya 4 ayda gelen turist sayısı 16 milyon

ATOR Bülteni editörleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  İspanya'ya 4 ayda gelen turist sayısı 16 milyon
GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Keyifli okumalar…

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
22,160TakipçilerTakip Et
110AbonelerAbone

SON HABERLER