Antalya Paket Tur Pazarı Liderleri TUI, Anex Ve Odeon

slide 12 Kasım, 10:48'de eklendi

Antalya Paket Tur Pazarı Liderleri TUI, Anex Ve Odeon

Turizmdatabank’ın Antalya Paket Tur Pazarı Ekim 2019 raporun göre; iflasın ardından pazar daralmadı. Thomas Cook’un açığı; TUI, MPI, Der T gibi gruplarca dolduruldu.

2019 yılı 10 aylık verilere göre; Antalya’ya gelen Paket Turisti sayısı % 10 artarak 13 milyonu geçti. Bu dönemde, en çok paket turisti getiren tur operatörleri gruplarından TUI, liderliğini sürdürdü. Thomas Cook’un iflası ile boşalan alana, büyük oranda TUI yönelirken, özellikle Ekim verilerinde % 70 artışı yakaladı.

TUI bu verilerle Antalya’daki pazar payını % 4 artırdı. Onu artışta, MPI ve Dertour izledi. Bu ivme ile arayı açan TUI’yi; Anex, Odeon, MPI Turkey, T.Cook ve Kilit Global izledi.

 

Antalya Paket Tur Pazarı payları, (Ocak-Ekim 2019)

antalya paket tur

 

 

 

Türkiye’nin En Kapsamlı Turizm Ödülleri ‘ QM AWARDS ’ 10.Yılında

Türkiye’nin En Kapsamlı Turizm Ödülleri ‘ QM AWARDS ’ 10.Yılında

Turizm endüstrisinde başarısı ve istikrarıyla her geçen yıl gelişerek büyüyen QM, 10.yılında da kaliteyi yönetmenin önemini vurgulamaya devam edecek.  GM Turizm ve Yönetim Dergisi tarafından her yıl geleneksel olarak organize edilen QM, bu yıl da sektörde farkındalık oluşturarak çok önemli bir sinerji yaratacak.

Heyecan ve merak ile beklenen QM Awards 2019 Ödülleri için oylamalar 14 Kasım tarihinde başlayacak. Bu yıl Qm Awards Ödülleri, 19.12.19 tarihinde sahiplerine takdim edilecek.

QM Awards, Türkiye’nin en kapsamlı turizm ödülleri, ünvanını gururla 10 yıldır taşımakta. Türkiye’yi başarı ile temsil eden, ülkesine ve sektör profesyonellerine katma değer sağlamayı sürdüren ve bunu kendisine misyon edinen QM, markalaşma sürecini tamamlamış ve sürdürülebilir yönetim anlayışını benimsemiş tüm sektör paydaşlarını da rol – model alarak sektörün değerlendirilmesine sunmaktadır.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.