Antalya’dan Yurt Dışına Yeni Hat

slide 16 Ocak, 09:30'de eklendi

Antalya’dan Yurt Dışına Yeni Hat

THY Antalya’dan yurt dışında yeni bir noktaya hat açacak.

THY

Türk Hava Yolları, yeni sefer planlamasında 2021 yaz sezonu için yeni dış hat rotalarını duyurmayı sürdürüyor.

Son alınan karara göre, THY’nin 1 Temmuz’dan itibaren Antalya’da Paris Charles de Gaulle uçuşlarına başlayacak.  Antalya-Paris hattında uçuşlar haftada 2 sefer düzenleyecek.

 

QM Awards 2020 Oylama Heyecanı Başladı

Heyecan ve merak ile beklenen, Türk Turizm Endüstrisinin en önemli ve kapsamlı ödülü olan QM Awards 2020 nin ilk tur oylaması başladı.  Bu yıl 11. kez düzenlenecek olan QM, 11 ülkede oylama heyecanı yaşatacak. 5 dilde gerçekleşecek olan oylama 15 Ocak (bugün) itibari ile iki aşamalı oylama sürecinde 15 Şubat tarihine kadar devam edecek. Kazananlar yine muhteşem bir gala gecesinde ödüllerine kavuşacak.

OYLAMA NASIL YAPILIYOR?

Her yıl www.qmawards.com ve www.gmdergi.com adreslerinden oylanabilen QM, iki aşamalı oylama sistemi ile gerçekleştirilmektedir.

 

GÜÇLÜ ETKİLEŞİM İLE İKİ AŞAMALI OYLAMA

Kazananları seçmek için dört haftalık zaman diliminde iki ayrı süreçten oluşan anket bu yıl Türkçe ile 5 dilde ( İngilizce, Almanca, Rusca ve İspanyolca) oylanabilecek. 2019 yılında 100 bini aşkın ziyaret ile sektör profesyonellerinin ve paydaşlarının katılım gösterdiği QM Awards turizm dünyasında her yıl olduğu gibi bu yılda güçlü bir etkileşim ağı oluşturacak. Bu etkileşim ile oylama anketinde yer alan markalar, 5 dilde en az 11 ülkede turizmin Türkiye paydaşları ile buluşma ve kendilerini ifade edebilme fırsat ve avantajını yakalayacaklar.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.