Antalya’yı Rus Turist Ege’yi Türkler Dolduracak

rus

Antalya’yı Rus Turist Ege’yi Türkler Dolduracak
Kıyı otellerinde açılış hazırlıklar başladı. Tesisler nisan ve mayıs itibarıyla kademeli olarak haziran sonuna kadar açılma planı yapmakta. Antalya’ya Rus turist akını beklenirken, Ege’ye Talepler Türk tatilcilerden…

ruslar

Antalya’yı Rus Turist Ege’yi Türkler Dolduracak

Marmara, Ege ve Akdeniz’deki otellerde kademeli açılış 9 Nisan’da yavaş yavaş başlayacak. Açılışlar, mayıs itibarıyla yoğun. Yabancı turist grubu olarak Rusların çok daha fazla oranda Türkiye tatilini tercih edecekleri tahmin ediliyor. Yine bir diğer önemli turist grubu ise Ukraynalılar olacak. Tercihlerin ise Antalya ve çevresinde yoğunlaşacağı görülüyor. Milliyet Gazetesi’nden DUYGU Erdoğan’ın Haberine göre Çanakkale’den Ayvalık’a; İzmir’den Muğla’ya geniş bir hatta ise yerli turistin yoğunluğu olacak. Yine bu bölgeler önce İngiliz ardından ise Alman turistleri bekliyor. Bölgelerdeki açılışların 2 temel belirleyicisi olacak. İlki, özellikle son dakikada artacağı düşünülen rezervasyonların şekillenmesi. İkincisi çalışma ödeneğinin sektör için uzatılıp uzatılmayacağı. Ödenek son olarak mart ayı bitimine kadar uzatılmıştı. Ancak turizm ve yeme içme sektöründe ödeneğin haziran ayı sonuna kadar uzatılmasını istiyor.

 

Yeni Sayımızı Okumak İçin Tıklayın !

 

Gm Turizm & Yönetim Dergisi Hakkında:

GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta. Sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet. Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.

 

Gm Turizm & Yönetim Dergisi Hakkında: GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.2021 yılı itibariyle GM Turizm & Yönetim Dergisi Rusya E- Dergi yayına başlayacaktır.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here