33.4 C
Antalya
Cuma, Temmuz 1, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

ANTED’in yeni başkanı “Nurhayat Altay” oldu

ANTED, YENİ BAŞKANI NURHAYAT ALTAY OLDU
ANTED (Antalya Temizlik Hizmetleri Yöneticileri Derneği) 3. Dönem Başkanı Nurhayat Altay oldu. Dernek yeni yönetim kurulunu da belirledi.

Nurhayat Altay konuyla ilgili olarak GM turizm ve Yönetim Dergisi’ne açıklamalarda bulundu. Altay;
Sektörde 1994 yılından itibaren yönetici housekeeper olarak görev almaktayım. Türkiye ve yurt dışında çeşitli görevleri başarı ile üstlenerek Türk turizmine emek verdim. Şimdi de ANTED başkanlık görevim ile birlikte bayrağı devir aldığım meslektaşlarımla önemli projelere imza atmaya devam edeceğim.”

Altay imza atmış olup, halen Adam & Eve Hotel’de Exc.Housekeeper olarak görev yapmaktadır. ANTED, Temmuz 2011 yılında kurulmuş, mesleki düzeyde sivil toplum kuruluşu olup varlığını günümüzde gelişerek sürdürmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Turizmde bayram heyecanı başlıyor

3. dönem YENİ YÖNETİM KURULU
Yönetim Kurulu Başkanı: NURHAYAT ALTAY – Adam & Eve Hotel
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı : Sümeyra Yılmaz – Sueno Hotel
Genel Sekreter : Selda Macit : Calista Luxury Resort Hotel
Sayman : Uğur Eroğlu – Regnum Carya
Üye : Gülnihal Özdemir – Regnum Carya

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Antalya'da 2019 yılının %80’ini yakalayabiliriz

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Turizmde bayram heyecanı başlıyor
GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Keyifli okumalar…

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
22,160TakipçilerTakip Et
110AbonelerAbone

SON HABERLER