Aşı Yaptıranlar İçin Hükümete Teklif

slide 22 Ocak, 14:08'de eklendi

 Aşı Yaptıranlar İçin Hükümete Teklif

Ukrayna Uluslararası Havayolları, hükümete aşı yaptıranları Ukrayna’da karantina kapsamından çıkarmak için teklif verdi.

teklif

Ukrayna Uluslararası Havayolları, koronavirüse karşı aşılanmış yabancılar için ülkeye giriş koşullarının basitleştirilmesi için Ukrayna Sağlık Bakanlığı’na teklif sunuldu.

Mevcut kurallara göre, kırmızı bölge ülkelerinden Ukrayna’ya seyahat eden herkesin PCR Testi’ yaptırması  ya da 14 gün boyunca kendilerini izole etmesi, karantinaya girme şartı var.

UIA, COVID-19’a karşı aktif aşılamanın gerçekleştiği bazı ülkelerin de kırmızı listede olduğuna dikkat çekti. Bir yabancı, aşının her iki dozunu da almış olsa dahi, kırmızı bölgeden geldiğinde test sunmak veya karantinaya girmekten muaf olmadığını ve bunun değişmesi gerektiğini dile getirdi.

UIA, aşılanmış yolcular için girişin basitleştirilmesinin Ukrayna’daki yolcu trafiğini kademeli olarak yükseleceğine inanıyor.  Ve Ukrayna’da aşılama üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacağına inanıyor.

Ukrhaber.com’daki Habere göre Bu, aşılanan Ukraynalıların da eve döndüklerinde karantinadan kurtarılmaları veya diğer ülkelerin sınırlarını onlar için açması ile gerçekleşecek.

 

 

GM Dergi’nin Yeni Sayısının Tamamını Okumak Tıklayınız!

gm derginin yeni sayısı

 

GM Dergisi’nin Yeni Sayısı Her Yerde Sizinle!

  1. sayısında da özel konu ve konuklarla sizleri buluşturan GM Dergi, turizm dünyasının nabzını tutmaya devam ediyor. GM Dergi’sinin tamamına ulaşmak çok kolay. GM Dergi her yerde sizinle.

    GM Dergi Bilgi Platformu Niteliğinde

    GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedefi tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir.

Turizm profesyonellerine ışık tutan GM Turizm ve Yönetim Dergisi’nin yeni sayısı her yerde sizinle. GM Dergi’sinin 140. sayısının tamamına “Dergilik” uygulamasından, gmdergi.com –  “GM Dijital” bölümünden ve tüm sosyal medya hesaplarındaki bağlantılı linklerle ulaşabilirsiniz!

 

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.