Deko Tours, Kıbrıs’a Yılbaşı Turları Düzenleyecek

slide 14 Kasım, 12:30'de eklendi

Deko Tours, Kıbrıs’a Yılbaşı Turları Düzenleyecek

Deko Tours, Romanya, Avusturya ve İsviçre’den Antalya ve Kıbrıs’a uçaklarla yılbaşı turları düzenledi. Deko Tours Genel Müdürü Nail Renkmen, Avusturya, Romanya ve İsviçre’den sobaharda 5 bin turist getirdiklerini belirterek, ”Avusturya, Romanya ve İsviçre’den gelen turistler kültür turlarına katıldı.

Antalya çıkışlı Rodos – Likya turları, Kapadokya ve Pamukkale turları düzenlendi. İstanbul’dan ise Batı Anadolu turları yapıldı” dedi.

 

Yılbaşına özel program

 

Yılbaşı için özel programlar hazırladıklarını dile getiren Nail Renkmen, ”Yılbaşında Antalya ve KKTC’ye turlar düzenledik. Yılbaşı için Avusturya ve İsviçre’den birer uçak, Romanya’dan ise 2 uçak Antalya’ya gelecek. Ayrıca Romanya ve Avusturya’dan da birer uçak KKTC’ye gidecek. Turistler uçaklarla Antalya ve KKTC’ye gelerek burada yılbaşını geçirecekler ve tarihi ve turistik yerleri gezecekler” diye konuştu.

Deko Tours’un kış operasyonlarının Mayıs ayı sonuna kadar süreceğini vurgulayan Renkmen, bu kış sezonunda toplamda 10 bin pax yapmayı hedeflediklerini sözlerine ekledi.

 

Türkiye’nin En Kapsamlı Turizm Ödülleri ‘ QM AWARDS ’ 10.Yılında

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.