33.4 C
Antalya
Cuma, Temmuz 1, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Digiverse Dijital Gösteri Merkezi 27 Haziran’da açılıyor

Dünyanın en büyük dijital gösteri merkezi Digiverse Antalya’da açılıyor

Boyut değiştirmeye hazır mısınız ?

“Kapısından içeri adım attığınız an bambaşka bir dünya İle karşılaşacaksınız. Gözlüksüz, çıplak gözle sanal bir evrenin içerisinde yolculuğun tadını çıkartacaksınız”… Dünyanın en büyük Akvaryum komplekslerinden biri olan Antalya Aquarium’u Türk turizmine kazandıran İrfan Demirok, çılgın bir projeye daha imza atıyor. The Land Of Legends sınırları içerisinde yer alan 5 bin metrekarelik alanda oluşturulan Digiverse Dijital Gösteri Merkezi 27 Haziran’da kapılarını açıyor.

500 milyon liralık yatırım

Türk turizminin başkenti Antalya turistleri kendisine çekecek yepyeni bir yatırımla buluşuyor. Türkiye’de ilk defa 5 bin metrekare alan üzerine inşa edilen Digiverse Dijital Gösteri Merkezi dünyanın en büyük gösteri merkezlerinden biri olacak. Konuklarını büyüleyecek özelliklere sahip olan Digiverse Dijital Gösteri Merkezi’nde ziyaretçiler, dijital dünyayı keşfederken, akşam saat 22.30’dan sonra da canlı DJ performansı ile eğlenceli anlar geçirecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Wyndham Garden Antalya'da açıldı

Bu yıl için 500 bin önümüzdeki yıl için ise 1 milyon ziyaretçi hedefleniyor. 12 ay hizmet verecek olan merkez turizme yeni bir ürün sunacak.

Dijital dünyada Android Jones olarak bilinen Samskara’nın ödüllü eserlerinin yer alacağı Digiverse Dijital Gösteri Merkezi, daha açılmadan özellikle tur operatörlerinin ilgi odağı oldu.

Antalya marka kalitesini daha da arttıracak

Digiverse Dijital Gösteri Merkezi’nin yaratıcısı İrfan Demirok ilklere imza atmasıyla tanınıyor. Her yıl önemli sayıda yerli ve yabancı turisti kendine çeken dünyanın en büyük Akvaryum komplekslerinden bir olan  Antalya Aquarium’un da bölgeye kazandırılmasını sağlayan Demirok, Digiverse Dijital Gösteri Merkezi projesini hayata geçirmek için 3 yıldır dünyanın her yerinde araştırmalar yaptığını belirterek, “Önceleri hayaldi, gerçeğe dönüştürmek imkansız gibiydi. Ama isin içine girdikçe heyecanımız arttı. Dünyada esi benzeri olmayan bir yatırımı Antalya’da hayata geçirmeyi basardık” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  "Cullinan Belek" ilk sezonunu açtı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Recep Yavuz: Antalya sezonu açtı

Antalya’nın deniz, kum, güneş, tarih ve doğa gibi zenginliklerine bu tür yatırımların da eklenmesi ile tam bir cazibe merkezi olacağını kaydeden İrfan Demirok, “ Oluşturduğumuz Digiverse Dijital Gösteri Merkezi büyüleyici bir ortam sunacak konuklarına. Daha kapıdan içeri girerken, farklı bir dünyanın içine adım atmış olacaksınız. Sanal dünyanın tüm güzellikleri ile buluşacaksınız. Gözlüksüz ve çıplak gözle boyutlar ötesi bir alanda bu hissi yasayacaksınız. 5 bin metrekarelik Digiverse Dijital Gösteri Merkezi’ni gezenler, ülkelerine tarifi yapılamayacak bir duyguyla geri dönecek. Böylesine devasa bir yatırımın Antalya’da hayata geçmesi, turizmin 12 aya yayılması projesi içinde çok önemli bir unsur olacaktır” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz!
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Wyndham Garden Antalya'da açıldı
www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır. GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Keyifli okumalar…

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
22,160TakipçilerTakip Et
110AbonelerAbone

SON HABERLER