32.3 C
Antalya
Cuma, Temmuz 1, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Dimes’e 7 üst düzey atama

İçecek şirketi vizyonu ve kategori genişletme stratejisi kapsamında organizasyonel yapısında da dokunuşlar gerçekleştiren DİMES’te, yeni organizasyon yapısına bağlı olarak üst düzey atamalar gerçekleşti. İcra Kurulu Üyesi olan Direktörler, yeni oluşturulan Genel Müdür Yardımcısı ve İcra Kurulu Üyesi pozisyonuna atanırken, Direktör düzeyinde de atamalar yapıldı.

Türkiye’nin yerli sermayeli ilk meyve suyu ve önde gelen içecek markası DİMES, ülkemizde dinamik kurumsal süreçler konusunda da öncülük yapan kuruluşlar arasında yer alıyor.

İçecek şirketi vizyonu ve kategori genişletme stratejisi kapsamında şirketin organizasyonel yapısında gerçekleştirilen dokunuşlar kapsamında, DİMES bünyesinde 2022 yılı başı itibarı ile bir dizi üst düzey atama gerçekleşti.

İcra Kurulu seviyesinde yapılan atamalarda, İcra Kurulu Üyesi olan Direktörler için, Genel Müdür Yardımcısı ve İcra Kurulu Üyesi (C-Level) pozisyonlar oluşturuldu ve ilgili görevlere atamalar yapıldı. Buna göre, Duygu Süleymanoğlu Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı (CMO), Cihan Diren Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı (CFO) ve Yelda Tavlan İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı (CHRO) olarak atandılar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Mimarisiyle dikkat çeken çevreci otel

Şirketin satış kadrolarında yapılan değişikliklerde ise, Gökhan Ergül Bölgeler Satış Direktörü, Sedat Örnekler Zincir Mağazalar Satış Direktörü, Seyhan Akhan Alternatif Kanal Satış Direktörü, Murat Kızıltuğ Ticari Pazarlama ve İş Geliştirme Direktörü olarak atandılar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Erdoğan İpek, Hattuşa Vacation Thermal Club’da

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Dedeman Kartepe Kocaeli Otel açıldı
GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
22,160TakipçilerTakip Et
110AbonelerAbone

SON HABERLER