Dosinia Luxury Resort‘Güvenli Turizm Sertifikası’ İle 6 Temmuz’da Açılıyor

slide 30 Haziran, 12:21'de eklendi

Dosinia Luxury Resort ‘Güvenli Turizm Sertifikası’ ile 6 Temmuz’da açılıyor.

luxury

Tesis, turizmin kalbi Antalya’nın Beldibi bölgesinde ultra lüks her şey dahil sistem ile hizmet veriyor. Dosinia Luxury Resort, Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı tarafından önerilen ‘Güvenli Turizm Sertifikası’nı almaya hak kazandı.

En Yüksek Hassasiyetle  En Üst Standartlarda Tedbirler

Antalya’nın doğal güzelliklerini ve mavinin en güzel tonlarını kumdan plajlaryla çocukların keyifli vakit geçireceği su oyun alanları bulunuyor. Ve tesis ultra lüks her şey dahil hizmet ile misafirlerini ağırlıyor. Dosinia Luxury Resort, yeni sezon öncesinde yüksek hassasiyetle en üst standartlarda tedbirler alarak tüm hazırlıklarını tamamladı.

Tesis, Kültür ve Turizm Bakanlığı koordinasyonunda başlatılan ’Sağlıklı Turizm Belgelendirme Programı’ denetimleri kapsamında Belgesini almaya hak kazandı.  Tesis, koronavirüs sürecinde hijyen ve sosyal mesafe kurallarına yönelik yapılan ve ISA tarafından gerçekleştirilen denetimlerden geçerek Sağlıklı Turizm Sertifikası alarak hizmet verecek.

Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın öncülüğünde, Sağlık, Ulaştırma, İçişleri ve Dışişleri Bakanlıklarının katkıları ve sektör paydaşlarının iş birliğiyle hazırlanan sertifikasyon programı. ulaşımdan konaklamaya, tesis çalışanlarından yolcuların kendi sağlık durumuna kadar alınması önerilen tedbirleri içeriyor.

GM Dergisinin Diğer Haberleri İçin Tıklayınız!

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.