24.5 C
Antalya
Salı, Temmuz 5, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Duja Hotels’in yeni markası Duja Didim

DUJA HOTELS BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR!

Pandemi sürecinde doğan otellerden biri olan DUJA HOTELS, sağlam adımlarla ilerliyor. Duja Hotels, profesyonel ve dinamik kadrosu ile kısa sürede 3. otelini Ege kıyılarında hizmete açacak.

Pandemi sürecinde yaşanan krize ve kayıplara rağmen, izlediği doğru stratejiler ile bulunduğu bölgede kısa zamanda güçlenerek adından söz ettiren Duja Hotels, ilk oteli DUJA BODRUM ile 2020 yaz sezonunda yerli ve yabancı misafirlere yüksek doluluklar ile hizmet vermişti. Markanın 2. oteli luxury segmentinin eşsiz örneği “be PREMIUM BODRUM” ise 2021 yaz sezonunda kapılarını misafirlerine açmış ve başarılı bir sezon yaşamıştı. Şimdi ise DUJA HOTELS 2022 yaz sezonu için bünyesindeki 3. oteli olacak olan DUJA DİDİM’ i turizm sektörüne müjdeliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Be Premium Bodrum yıldızlı şefleri ağırlıyor

DUJA DİDİM 13 Haziran 2022’de misafirlerini ağırlamaya başlayacak. Otel DİDİM bölgesine değer katacak.

Duja Hotels Satış ve Pazarlama Koordinatörü Volkan Gökay açılış ile ilgili “Ailemize dahil olan Duja Didim’i sizlere gururla sunarız, DUJA DİDİM ile Bodrum’dan sonra Didim bölgesinde de kalitemizi hissettirecek ve DUJA markası olarak bundan sonraki dönemde de büyümeye devam edeceğiz. Şirketimiz ülkemizdeki pek çok değerli turizm bölgesinde yatırımlarına devam ediyor olacak. DUJA HOTELS her sene kendini daha da geliştirerek, büyüyerek Türkiye’nin dört bir yanında turizm sektörüne yön vermeye devam edecek. Şanssızlıklar ile dolu bir dönemde doğan bir marka olarak, her şeye rağmen hakkını vererek, takdir alarak ve yüksek doluluklar ile geldiğimiz bu nokta için tüm ekibimize, partnerlerimize ve değerli  DUJA HOTELS misafirlerine teşekkür ederiz’’ şeklinde konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Be Premium Bodrum yıldızlı şefleri ağırlıyor
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Be Premium Bodrum yıldızlı şefleri ağırlıyor

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Be Premium Bodrum yıldızlı şefleri ağırlıyor
GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Keyifli okumalar…

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
22,166TakipçilerTakip Et
110AbonelerAbone

SON HABERLER