FAİRMONT QUASAR İSTANBUL BİR KEZ DAHA “AVRUPA’NIN EN İYİSİ”

Sektörel Haberler, slide 6 Aralık, 10:29'de eklendi

FAİRMONT QUASAR İSTANBUL BİR KEZ DAHA “AVRUPA’NIN EN İYİSİ”

Fairmont Quasar İstanbul, The International Hotel Awards tarafından bu yıl da “Avrupa’nın En İyi Şehir Oteli” ve ayrıca “Avrupa’nın En İyi Lüks Oteli” ödüllerine layık görüldü.

odul

Dünyaca ünlü Kuzey Amerika kökenli otel zinciri Fairmont’un Türkiye’deki ilk oteli olan Fairmont Quasar İstanbul, geçtiğimiz yıl kapılarını açtı. Sonrasında aldığı birçok uluslararası ödüle yenilerini ekledi.

The International Hotel Awards kapsamında Londra’da gerçekleştirilen ödül töreninde Fairmont Quasar İstanbul, 2018-19 yılında, “Avrupa’nın En İyi Şehir Oteli” ve “Avrupa’nın En İyi Lüks Oteli” kategorilerinde büyük ödüllerinin sahibi oldu.

The International Hotel Awards (IHA), kazananları ülke ve bölgeler bazında, çok kriterli bir jüri değerlendirmesi ile ödüllleri veriyor.. IHA, aynı unvanları Türkiye çapında da kazanan Fairmont Quasar İstanbul’un Avrupa çapındaki ödülleri var. Bu Ödülü “Çağdaş mimari ve tasarımı, kent yaşamına değer katan etkinlikleri ve misafir deneyimini belirleyen kişiselleştirilmiş hizmetleri”  kriterleri değerlendirilerek aldığı açıklandı.

 

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.