FER HOTEL, ASYA’NIN EN İYİ ŞEHİR OTELİ ÖDÜLÜ’NÜ ALDI

Fer Hotel,  Asya’nın en iyi butik otelleri arasında de yer aldı. Dünyanın en saygın  ödüllerinden biri olarak kabul edilen  Dünya Butik Otel Ödülleri 2017 (World Boutique Hotel Awards 2017) tarafından Avrupa’nın En İyi Şehir Oteli seçilen Fer Hotel, İstanbul’un tarihi yarımadasında konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde, Dünya Butik Otel Ödülleri 2017 tarafından Londra’da düzenlenen gecede otel adına ödülü Genel Müdürü Engin Eryılmaz aldı. Dünya Butik Otel Ödülleri, aralarında tatil endüstrisinin önemli isimleri, kamuoyu önderleri, CNN Travel, Elite Traveler, The Telegraph, The Sunday Times, Boat International, Time Out ve The Financial Times gibi medya kuruluşlarının temsilcilerinin de yer aldığı bir seçici kurul tarafından veriliyor.

Fer Hotel, 2016 yılında Nuriosmaniye’de tarihi bir binanın restore edilmesinin ardından butik otel olarak hizmet vermeye başladı. Şık ve sade tasarlanmış 56 adet konforlu odası ile kısa sürede yabancı misafirlerin beğenisini kazandı. Aynı zamanda sanata da yatırım yapan otelin içerisinde 64 adet Dervim Erbil tablosu yer alıyor.

Açıldığı günden bu yana, zorlu şartlara rağmen tüm online rezervasyon kanallarında 9,7 ile beğenilirlik oranını koruyan otel, Türkiye’nin uluslararası alanda tanıtımı için gerekli yatırımları yapıyor, dünyanın her bölgesinden konukları ağırlamaya devam ediyor.

Dünya Butik Otel Ödülleri, butik otelleri uluslarası çapta ödüllendiren ve bu otellerin başarılarını görünür kılan tek ve en önemli ödül.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.