18.3 C
Antalya
Perşembe, Ekim 21, 2021

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Geri sayım başladı

27-28 Ekim 2021 tarihinde gerçekleşecek olan ATF21 için geri sayım başladı. 20 ülkeden 2000 acente yetkilisinin beklendiği ATF Antalya Turizm Fuarı ‘ Turizmin Kalbi ‘ turizm profesyonellerini Anfaş Antalya Fuar Merkezi’nde bir araya getirecek. Fuar, B2B görüşmeler, paneller ve muhteşem etkinliklere ev sahipliği yapacak.

‘ Turizminin Kalbi ’ Antalya Turizm Fuarı iki gün boyunca devam edecek ve  2022 turizm sezonunun ilk Fuarı olarak ilk sözleri söylenecek. ATF21, katılımcı ve ziyaretçileri ile 2022 yılında toplamda 10 Milyar Dolar’ın üzerinde hacim yaratacak kurumları bir araya getirme hedefinde.

Antalya Turizm Fuarı, Türkiye Turizmi’nin çalıştığı tüm pazarların önemli aktörlerini ve segmentlerini kurumsal olarak yerinde pazarlama temasıyla evimizde buluşturarak, Türkiye Turizmi adına inovatif yapısıyla fark yaratmaya devam edecek.

Türkiye ekonomisi için eşsiz değere sahip Turizm endüstrisi adına önemli projelere imza atan GMT Fuarcılık,  27-28 Ekim 2021 tarihlerinde 20 ülkeden seyahat acenteleri ile Türk turizm profesyonellerini bir araya getirecek.   Bu yıl, 20 ülkeden 2000 acentenin beklendiği Antalya Turizm Fuarı için “ Turizm Memleket Meselesidir”  motivasyonunu yineleyen GM CENTER Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Meral, Türk Turizmine ivme kazandıran aktörleri Antalya’da buluşturacak olmanın heyecanı içinde olduklarını vurguladı.

ATF21 TURİZM ANALİZLERİ YİNE İDDİALI

ATF 2019 yılında ilk defa sivil insiyatif ile gerçekleştirilmiş olan Swott analizlerine yenilikleri ile devam edecek. Bu doğrultuda Antalya Turizm Fuarı panellerinde uzmanlık alanlarında önemli isimleri ağırlayarak durum değerlendirmeleri yapılacak. İki gün boyunca sürecek olan ATF analizleri yurt içi ve yurt dışından gelen ve sektöre yön veren isimler ile 10 farklı konu başlığında uzmanlıklarını ve Türk turizminin gelişimi için durum değerlendirmelerini katılımcılar ile paylaşacaklar.

İçeriği ve önemli panelistleri ile fuara damga vuracak olan ve dolu dolu gerçekleşecek panellerin konu başlıkları ise;

Tourism & Destination,

Tourism & Investment,

Tourism & Investment / Management,

Tourism & Sales / Operators – Europe,

Tourism & Sales / Operators – CIS,

Tourism & Sales / Operators – Domestic Market,

Tourism & Sales / Resort Hotels,

Tourism & Sales / Luxury Hotels,

Tourism & Sales /  Health

Tourism Marketing & Technology.

ATF21 PARTNERLERİYLE GÜCÜNE GÜÇ KATIYOR

Antalya Turizm Fuarı, her sene partnerleriyle daha da güçleniyor. Katılımcı ağını her yıl genişleten ATF, bu yıl da hem katılımcıları hem partner destinasyonları hem de partner ülkeleriyle başarı çıtasını yükseltecek. Bu yıl ATF21’nin partner ülkeleri; Kıbrıs, İsveç ve Azerbaycan olurken partner destinasyonları ise; Erzurum- Ejder 3200, Fethiye ve Alanya.

KÜLTÜR VE SANATA DİKKAT ÇEKİLECEK

ATF21, katılımcılarının ve turizm profesyonellerinin dikkatine, kültür ve sanatı da sunacak.  T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Opera ve Bale Genel Müdürlüğü ile Antalya Turizm Fuarı işbirliğinde gerçekleşecek proje ile  ATF kültür ve sanat turizmine dikkat çekecek sergi ile  turizm sektörüne katma değer yaratacak.

4 MEVSİM ANTALYA FOTOĞRAF YARIŞMASI

ATF21 tüm katılımcılara iş birliği olanakları sunabilen bir platform olmasının yanı sıra dolu dolu programı ile dikkatleri üzerine toplayacak. Fuar kapsamında  ‘4 Mevsim Antalya’ adlı fotoğraf yarışması ile Antalya’nın doğal güzelliklerinin fotoğrafları  ödüllendirilerek iki gün buyunca sergilenecek.  Yarışmada ayrıca ‘’Fotoğraflarımla Türkiye’nin turizmini tanıtmak benim yaşam şeklimdir. Ölene kadar ise Türkiye’yi tanıtmak için yaşayacağım” diyerek kendini turizm sektörüne adamış, Turizm fotoğraf sanatçılığının duayen isimlerinden merhum Halil Tuncer adına da özel ödül verilecek.  Yine ATF21 süresi boyunca WineTolia işbirliğinde Türk şarabının tanıtımı yapılacak.

ATF 21 GALA ve BURAK YETER İLE MUHTEŞEM KAPANIŞ

27 Ekim 2021 akşamı Nirvana Cosmopolitan’da ATF21 katılımcıları ve seyahat acentelerine gala yemeği düzenlenecek. Fuarın kapanışı ise 28 Ekim 2021 akşamı Amon Hotel’de dünyaca ünlü DJ Burak Yeter’in canlı performansı ile gerçekleşecek.

 ATF21, Antalya Turizm Fuarı Program Akışı :  27/28 Ekim 2021

27.10.2021

Fuar Açılış Saati; 09:00

Fuar Protokol Açılışı; 10:30

ATF21 WORKSHOPS / 1.Gün

Protokol Açılışı ve Konuşmaları

Tourism & Destination Paneli; 13:00

Tourism & Investment Paneli; 14:00

Tourism & Investment / Management Paneli; 15:00

Tourism & Sales / Health ; 16.00

ATF21 Gala Yemeği (Nirvana Cosmopolitan); 19:00

28.10.2021

Fuar Açılış Saati;  09:00

ATF21 WORKSHOPS / 2.Gün

Tourism & Sales / Operators – Europe Paneli; 10:30

Tourism & Sales / Operators – CIS Paneli; 11:30

Tourism & Sales / Operators – Domestic Market Paneli; 12:30

Tourism & Sales / Resort Hotels Paneli; 14:30

Tourism & Sales / Luxury Hotels Paneli; 15:30

Tourism & Marketing / Technology Paneli; 16:30

ATF21 Kapanış Partisi / Dj Burak Yeter (Amon Hotels); 21:00

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
17 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden ve GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır. GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD)’nin resmi yayınıdır. Keyifli okumalar…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,610BeğenenlerBeğen
17,900TakipçilerTakip Et
97AbonelerAbone

SON HABERLER