HANDAN EYLEM BOZDAĞ, UNICORN TÜRKİYE ÜRÜN VE KONTRAT DİREKTÖRÜ OLDU

Güncel, Sektörel Haberler, slide 8 Kasım, 13:27'de eklendi

HANDAN EYLEM BOZDAĞ, PRİNCE GROUP BÜNYESİNDE UNICORN TÜRKİYE ÜRÜN VE KONTRAT DİREKTÖRÜ OLDU

Handan Eylem Bozdağ, Prince Group bünyesinde yer alan Unıcorn Türkiye Ürün ve Kontrat Direktörü olarak göreve başladı.  Bozdağ, 2008- 2018 yılları arasında anı Tur Akdeniz Bölge müdürü olarak görev almıştı. Handan Eylem Bozdağ; yeni görevi ile ilgili yazılı açıklama yaptı.

 

handan

Değerli Dostlarım;“2008 – 2018 (10 Yıl) Yılları arasında Akdeniz Bölge Müdürü olarak görev aldığım Anı Turizm’den Eylül 2018 itibari ile ayrılmış bulunmaktayım.Kariyerime iç pazardan önce uzun süre çalıştığım Rusya & BDT pazarına dönerek, yine aynı pazarda hizmet veren ve Rusya Pazarında ülkenin en prestijli banka markasıyla partnerlik yaparak bazı önemli yeniliklere imza atan UNICORN (Prince Group) bünyesinde Türkiye Ürün ve Kontrat Direktörü olarak devam edeceğimi bildirir, tüm dostlarımın her zamanki desteklerini esirgemeyeceğini ümit eder, önümüzde ki sezonunun tüm camiamız için verimli olmasını dilerim.”

 

QM AWARDS HEYECANI BAŞLIYOR

Turizm sektöründe kalitenin önemini vurgulamak amacıyla  GM Turizm ve Yönetim Dergisi tarafından 2010 yılında başlatılan Quality Management Ödülleri,  ‘Qm Awards 2018’  ilk tur oylaması başlıyor. İki aşamalı oylama sisteminden oluşan Qm Ödülleri Aralık tarihinde sahiplerini bulacak. İlk oylama 09 Kasım- 23 Kasım 2018, ikinci oylama 24 Kasım – 07 Aralık 2018 tarihlerinde gerçekleşecektir.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.