32.3 C
Antalya
Cuma, Temmuz 1, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Havayollarının Brüksel seferlerine grev engeli

Havayollarının Brüksel seferlerine grev engeli

Havayolları Belçika Brüksel Havalimanı’nda bugün yapılacak grev nedeniyle seferlerini iptal ediyor. Brüksel Havalimanı’nda personel ve güvenlik görevlilerinin greve gitmesi nedeniyle seferler gerçekleştirilemiyor. Türkiye kalkışlı uçuşlarda da gidiş ve dönüş olarak planlanan seferler bugün itibarıyla iptal edilmeye başlandı.

Havayolu çalışanları grevde

Brüksel Havalimanı çalışanlarının isteği daha yüksek ücretler ve daha iyi çalışma koşulları. Brüksel Havayolları’nın pilotları, uçuş ve güvenlik görevlileri ve personelleri 23, 24 ve 25 Haziran olmak üzere üç gün boyunca protesto gösterileri yapacak. Bu süre zarfında çalışanlar işe gitmeyecek ve İspanya çıkışlı uçuşlara devam etmeyecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  İşte Rus zenginlerin özel jetleriyle uçtuğu ülkeler

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİhttps://gmdergi.com/online/
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz!
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Rezervasyonsuz Türkiye'de tatil yapmak mümkün değil
www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Ayrıca basılı yayınımızda yer alan önemli konuları ve çok özel röportajları online portalımız aracılığı ile okuyucularımıza sunmaktayız. Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 12 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, turizm sektörü başta olmak üzere tüm sektörlerin yöneticilerine, değişen yönetim trendleri hakkında bilgi sağlamak, yenilikleri, değişiklikleri ve ihtiyaç duyulan çözüm önerilerini turizm yöneticileriyle paylaşmak amacıyla, aylık olarak yayınlanmaktadır. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Azur Air'dan Türkiye'ye yeni charter programları
İçeriği ve yayın hedef tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Derginin her sayısında araştırma, inceleme ve dosya konuları ile bölgelerden, Türkiye’den ve dünyadan haberlerin yanı sıra sektörün her kesiminden haberlere ve en son istatistiklere yer verilmektedir. GM, Türkiye turizm bölgelerinin genelindeki tüm üst düzey turizm tesislerinin, şirketlerinin ilgili yöneticilerine, işletmecilerine, yatırımı devam eden otellerin proje sorumlularına, turizmle ilgili kamu kurum ve kuruluşlarına dağıtılmakta olup

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
22,160TakipçilerTakip Et
110AbonelerAbone

SON HABERLER