32.3 C
Antalya
Cuma, Temmuz 1, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

İstanbul’un Suudilerden beklentisi çok yüksek

İstanbul’un Suudilerden beklentisi çok yüksek

Address İstanbul Acente Satış Yetkilisi Batuhan Yüksel ile İstanbul turizminin son durumunu değerlendirdik.

Address İstanbul Anadolu yakasında ekim ayında yeni açıldı? Sizden bölge turizmi ile ilgili son durumu dinleyebilir miyiz?

Anadolu Yakası’nın ilk luxury segment oteliyiz. Hedef kitlemiz lüks misafirlerden oluşuyor. Pandemi sonrasında hızlı bir dönüş yaşayan Orta Doğu pazarını görmekteyiz. Özellikle Kuveyt ve Katar pazarında ciddi bir talep almaya başladık. Ve kısıtlamalarında tamamen kalkmasıyla Orta Doğu canlandı. Ürdün, Lübnan ve Mısır’dan da misafirlerimizi ağırlıyoruz.

Yaz sezonundan beklentileriniz nedir?

Özellikle Suudi Arabistan ile sorunların yavaş yavaş bitmesi ve yasakların kalması ama resmi bir açıklamanın olmaması nedeniyle insanlar tatil için beklemedeler. Bu pazarında açılmasıyla Türkiye’ye seyahatler başlayacaktır. Bu arada hem tatil yapıyorlar hem de ciddi gayrimenkül alımları var.Bu Pazar hem otelleri hem de şehir ekonomisine katkı sağlıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  İranlı turistler Van otellerini doldurdu

Suudi Arabistan yılda 25 milyon kişi birkaç kez seyahate çıkıyor. Ancak mutlaka Türkiye tercihleri arasında oluyor. Otel dışında da zaman geçiren bir misafir portföyü var. Bu nedenle Suudi Arabistan’dan beklentimiz bu yıl için oldukça yüksek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Avrupalı turistin tatil popülaritesi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız. Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Lavanta Tarla Günleri Tekirdağ'da başlıyor
GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Keyifli okumalar…

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
22,160TakipçilerTakip Et
110AbonelerAbone

SON HABERLER