JET2’dan 2020 Sezonunun Geri Kalanında Türkiye İçin İyi Haber

slide 24 Eylül, 13:43'de eklendi

JET2’dan 2020 Sezonunun Geri Kalanında Türkiye İçin İyi Haber

İngiliz tur operatörü Jet2holidays, Kanarya Adaları tatil programının askıya alınma süresini 17 Ekim’e kadar uzattığını açıkladı. Bunun yanı sıra anakara İspanya, Portekiz’in tatil destinasyonu Algarve tatil programları 31 Ekim’e kadar ve Balear Adaları tatil programı 30 Kasım’a kadar iptal edildi. İngiliz tur operatörü, Hırvatistan ve Yunan Adaları Zante ve Girit tatillerini komple iptal edince  şuanda Yunanistan ve Türkiye’ye ve diğer destinasyonlara ek sefer koyduğunu duyurdu.

iyi haber

 

Hava yolu web sitesinde paylaşılan mesajda, “Müşterilerimizin bu destinasyonlar da tatil yapmayı dört gözle beklediklerini bildiğimiz için, bu duyuruyu yapmaktan büyük üzüntüyü duyuyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Jet2holidays, İspanya, Kanarya Adaları ve Portekiz’e bu yılın son dönemleri için yapılan rezervasyonlara yönelik durumu çok yakından takip edildiğini bildirdi.

İyi Haber: Türkiye’ye Ek sefer

Açıklamanın son bölümünde “İyi haber olarak, müşterilerimize 2020 yaz sezonu tatilleri için rezervasyon veya yeniden rezervasyon yapma konusunda daha fazla seçenek sunmak için Türkiye’ye ve Yunanistan’daki diğer destinasyonlara yüzlerce ek uçuşumuz olduğunu söylemekten memnuniyet duyuyoruz” şeklinde açıklama yaptı.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.