LEZZET USTALARI LATİN AMERİKA SOKAK YEMEKLERİNİN TADINA BAKTI

Lezzet ustaları Latin Amerika Sokak yemeklerinin tadına baktı

 Paris merkezli Chaine des Rotisseurs Derneği’nin Antalyalı üyeleri, Antalya Kaleiçi’nin tarihi dokusu içinde yer alan Pio Gastro Bar&Bistro’da buluştu. Lezzet ustaları düzenlenen gecede Latin Amerika sokak yemeklerinin tadına baktı. Tadım ustası gurmelerin eşleri ile katıldıkları gecede Pio mutfak ve servis ekibinin hazırlayıp sunduğu sokak yemekleri büyük beğeni topladı.

Başlangıç yemeği olarak Doluca Sarafin eşliğinde Levrek Tiradito, Söğüş, Karides, Chateu de Berne eşliğinde Bonfile, Ördek Roll, Izgara Bıldırcın, Dana Ciğeri, Dana Butu, Likya Vineyards eşliğinde Ahtapot, Kayra Versus eşliğinde Ananaslı Kuzu Sırt, tatlı olarak da Çikolata soslu hamur tatlısı ve Peru usulü süt reçeli ile limon aromalı buzlu avokadolu cheesecake’in tadına bakan dernek üyeleri, yemek, sunum ve servis hizmetlerine tam not verdi.

Chainne des Rotissesurs Antalya Yönetim Kurulu Başkanı M. Nihat Tümkaya, yemeğe ev sahipliği yapan Pio Gastro&Bar sahibi Özgür Tankut ‘a ,Servis Müdürü Ali Yenice, Mutfak Şefi Serdar Balık ve gecede emeği geçen servis ekibine sundukları sıra dışı yemekler ve sunum nedeniyle şahsı ve Yönetim Kurulu adına teşekkür etti, derneğin plaketlerini takdim etti.

TURİZMİN SORUNLARI VE ÇÖZÜMLERİ KONUŞULACAK

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.