Mirage Park Resort 10 Ağustos’ta Yeni Önlemlerle Hizmete Açılıyor

slide 7 Ağustos, 12:56'de eklendi

Mirage Park Resort 10 Ağustos’ta Yeni Önlemlerle Hizmete Açılıyor

Sağlık ve hijyen ile ilgili bütün ulusal ve uluslararası standartları eksiksiz bir şekilde yerine getirmeyi amaç edinen Mirage Park Resort, 10 Ağustos 2020 tarihinde yeniden misafirlerini ağırlamaya başlayacak.

mirage

Mirage Park Resort, denize sıfır 98.500m² alan üzerinde oldukça geniş açık alanlara sahip. Ayrıca tesis yarım kilometreye yakın uzunluktaki özel plajı ile sosyal mesafe konusunda beklentilerin ötesine geçmeyi hedefliyor.

Oldukça geniş alanlara ve plaja sahip olmasına rağmen kapasitesini de sınırlayan tesis, pandemi döneminde bol ödüllü hizmet standartlarından taviz vermeden misafirlerini ağırlamaya devam edecek.

 

MIRAGE PARK RESORT

10

Mirage Park Resort, Toros dağlarının eteklerinde, bir tarafı çam ağaçları ve portakal bahçelerine, diğer tarafı Akdeniz’in berrak mavi sularına ulaşan, eşsiz doğası ile hayranlık uyandıran Göynük’teki inci tanesidir.

 

Dilerseniz palmiye ve çam ağaçlarının gölgesinde veya  yarım kilometreye yakın uzunluğunda özel plajda bütün yılın yorgunluğundan kurtulabilir. Dilerseniz birbirinden farklı gündüz ve gece aktiviteleri ile eğlencenin doruklarına ulaşabilirsiniz. Mirage Park Resort kusursuz bir tatilden beklediğiniz her şeyi eksiksiz olarak sunar.

Gm Turizm ve Yönetim Dergisi’nin Diğer Haberlerine Ulaşmak İçin Tıklayın!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.