32.3 C
Antalya
Cuma, Temmuz 1, 2022

English EN German DE Russian RU Turkish TR

Moskova’dan Lujo Hotel Bodrum’a uçuşlar sürüyor

LUJO BLACK JET, 2022 SEZONUNDA TÜRKİYE’YE İLK UÇUŞUNU TAMAMLADI

Lujo Black Jet iş jetinin 2022 ilkbahar-yaz sezonunda ilk uçuşu 4 Mayıs Çarşamba günü Bodrum’dan Moskova’ya dönüyor. Bu kurulun uçuş programı 29 Nisan’da başladı. %100 yüklü olan uçak 72 VIP turisti Lujo Bodrum oteline getirdi.

LUJO BLACK JET, 2022 SEZONUNDA MOSKOVA’DAN BODRUM’A İLK UÇUŞUNU TAMAMLADI

Nisan ayı sonunda Lujo Black Jet iş jetinin Türkiye uçuş programı başlatıldı. 4 Mayıs Çarşamba günü ilk uçuşun yolcuları Bodrum’dan Moskova’ya dönecek. Bu sezonki yeni Lujo Black Jet programı, Moskova’dan birkaç düzenli uçuş içeriyor.

İlk kez 2021 yılında Lujo Hotel Bodrum’a yapılan turlar için Priority Jet sınıfı uçuşlar başlatıldı ve seyahat ayrıcalıkları sunduğu için seçkin turistler arasında talep görüyor.

Ator bülteninde yer alan habere göre Black Jet uçağıyla Lujo Bodrum oteline paket tur satın alan turistler daha Türkiye’ye gelmeden premium hizmet alıyor. Havaalanına vardıklarında ayrı bir check-in masası onları beklemektedir. Uçuş maliyeti, 35 kg’lık artırılmış bagaj hakkını içerir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Azur Air'dan Türkiye'ye yeni charter programları

Yolculara Lujo’nun şeflerinden özel bir menü ve birinci sınıf likörlerin yanı sıra yumuşak battaniyeler, bel destekleri, uyku maskeleri, boyun yastıkları ve güzellik hediye seti sunulur. Uçak içi eğlence içi iPad de mevcuttur. Genç yolcuların boyama kitabı alma hakkı vardır.

Lujo Bodrum tatil boyunca ayrıcalıklı hizmet sunulmaktadır. Bu yıl otel, misafirleri için ilk Black Jet uçuşunun yolcularının şimdiden takdir ettiği bir yenilik hazırladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Havayollarının Brüksel seferlerine grev engeli

Sezonun prömiyeri, 7.000 metrekarelik yeni havuz kompleksi Maki’dir. Kompleks, her biri kendi konseptine sahip, ancak birlikte Ege kıyılarına bakan tek bir rekreasyon alanı oluşturan beş farklı havuz ile temsil edilmektedir. Burada el değmemiş bir doğa ile çevrili saklı bir koyda olduğunuzu hissetmenizi sağlayan özel bir atmosfer yaratılmıştır. Resmi tamamlayan doğal taş, taş blok merdivenler ve endemik bitkilerin kullanıldığı peyzaj tasarımıdır. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Rus oligarklar business jetlerle Avrupa'ya uçuyor

Gün batımı partileri ve birinci sınıf eğlence, 3 Mayıs’tan itibaren otel misafirlerine sunulacak. Turistler ayrıca Japon mutfağından Meksika mutfağına kadar dünyanın tüm ana mutfaklarını sunan 9 a’la carte restorana ve birinci sınıf miksologlar tarafından hazırlanan birinci sınıf likörler, ünlü ve yazar kokteylleri bulabileceğiniz 14 bara sahiptir. 

Turizm piyasası uzmanları, Lujo Bodrum’un rekreasyona yenilikçi bir yaklaşımla karakterize olduğuna dikkat çekiyor: “Lujo, yeni sıra dışı fikirler getirerek, konaklama endüstrisi için genellikle yeni trendler belirliyor” diyor iş temsilcileri.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

GM TURİZM VE YÖNETİM DERGİSİ
18 yıldır basılı olarak yayın hayatına başarı ile devam eden GM Turizm & Yönetim Dergisi’nin online haber portalına hoş geldiniz! www.gmdergi.com’da turizmin en önemli ve güncel haberlerini günlük olarak sizlerle paylaşmaktayız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Türkiye uçuş trafiğiyle Avrupa'da 6'ncı sırada
Türkiye’nin ilk ve tek Turizm ve Yönetim Dergisi GM GM (General Management)’ın geçmişi, online portalımız öncesinde 17 yılla dayanmaktadır. Yayın hayatına 2004 yılında başlayan GM, günümüze kadar varlığını sürdürmektedir. GM Turizm ve Yönetim Dergisi, tümüyle turizm endüstrisi ve turizm profesyonellerinin ilgi alanındaki konular ile sektöre ilişkin araştırma ve incelemelerden oluşmakta, sektörel trendlerle ilgili analizlere yer vermektedir. Gm Turizm & Yönetim Dergimizin Hard Copy Trajı 4000 adet, Web sitesi aylık ziyaretçi sayısı 200.000 üzerinde, sosyal medya hesaplarının reel-aktif takipçileri 35.000 olup aylık yayınlanmaktadır. GM Dergi’yi Okuyabilir, Dinleyebilir ve İzleyebilirsiniz! Online portalımız üzerinde bulunan e- dergi okuma linki ile basılı dergimize ulaşabilir, dilerseniz akıllı telefonlarınıza app uygulaması olarak gmdergi yazarak indirip dergimizi okuyabilirsiniz. Teknolojiye yatırım yapmayı da ihmal etmeyen Gm Dergi, 2021 Mart ayı frekansıyla “Canlı Dergi” yayını ile aynı zamanda izlenen ve seyredilebilme dergi olma özelliğine kavuşmuştur. İçeriği ve yayını tur operatörü, yatırımcı, işletmeci, yönetici, danışman, lojistik hizmet verenlere yönelik olarak hazırlanmaktadır. GM, yayın içeriği itibariyle, turizm sektörü ile sektörle ilişkili endüstri ve diğer kesimleri buluşturan bir BİLGİ platformu niteliğindedir. Keyifli okumalar…

GM MOLA

BİZİ TAKİP EDİN

17,572BeğenenlerBeğen
22,160TakipçilerTakip Et
110AbonelerAbone

SON HABERLER