ÖZNUR BEYAT SİDE STAR HOTELS’TEN AYRILDI

Güncel, Sektörel Haberler, slide 6 Kasım, 12:05'de eklendi

ÖZNUR BEYAT SİDE STAR HOTELS’TEN AYRILDI

Öznur Beyat Side Star Hotels’ten ayrıldı.  Öznur Beyat, Side Star Hotels’te  Satış pazarlama müdürü olarak görev alıyordu.  Sosyal Medya hesabından yaptığı yazılı açıklamasında ayrılık sebebini  açıkladı. Yeni başlangıçlara yelken açacağını belirten Öznur Beyat Yeni işi ile ilgili başka bir detay vermedi.

Ayrıca Öznur Beyat, turizm sektöründeki ayrılmaları esprili bir dille ele alan yazısını tüm arkadaşlarıyla paylaştı.

İşte Öznur Beyat ’ın Yazısı

Değerli Arkadaşlarım, Büyüklerim, Meslektaşlarım !!!

Evtt böyle bir yazı başlığı görünce hepimiz ne olduğunu aşağı yukarı tahmin ediyoruz öyle değil mi ? 😂

Son zamanlarda benim gibi eminim Sizlerin de başını döndürmüştür Antalya Turizmcilerinin işten ayrılma & işe başlama bildirimleri….

Öncelikle değişim yapan tüm meslektaşlarıma yeniden başarılar dilerken, bir ayrılık haberi de benden gelsin o halde. Bir çok arkadaşıma sözlü olarak söylemiş idim ancak duymayalar için ( Duymayan da kaldı mi emin değilim ama ) bir klasik haline gelen bu görevi tamamlayalım .😂😂

Bambaşka yeni başlangıçlara yelken açıyor olmamdan dolayı ”Side Star Hotels,,bünyesindeki Satis ve Pazarlama Mud.görevimden bugün itibari ile ayrılıyorum.

Ayrıca; Ben yakalayamadım ki kim nerde nereye geçti …??? En son kim nereye geçti ise özelden yazarak bana yeniden bildirsin;))  Sevgi ve Saygılarımla Sonsuz Teşekkürler …

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.