Pegas Touristik’ten İstanbul Çıkarması

slide 26 Eylül, 10:13'de eklendi

Pegas Touristik’ten İstanbul Çıkarması

Pegas Touristik 500 Seyahat acentesini İstanbul’a getirdi


İstanbul bağlantılı Anadolu turları düzenlemeyi planlayan Pegas Touristik, bu turları tanıtmak amacıyla seyahat acentelerini İstanbul ve Antalya’da ağırlayacak.


Pegas Touristik’in iştiraki olan Nordwind Airlines ile İstanbul Havalimanı’na inen acenteler coşkuyla karşılandı.

Paket turların 3-4 günlük kültürel turlar olduğu ve İstanbul bağlantılı olarak Anadolu’nun en özel yerlerinin gezdirileceği ifade edilirken, bu kapsamda Anadolu’daki en ilgi çekici bölgeler için çalışmaların sürdüğü kaydedildi. Söz konusu turların tanıtımı amacıyla başta Rusya olmak üzere Ukrayna ve Kazakistan’dan 500 seyahat acentesini  dün İstanbul’a getirdi. Pegas Touristik, bu ziyaretlerin devam edeceğini bildirdi. Öncelikle İstanbul’daki oteller, müzeler ve turistik yerlerin gezdirileceği acenteler daha sonra Antalya’da ağırlanacak.


Airport haber’e göre;  çöte yandan Nordwind Airlines’ın 1 Ekim itibariyle haftanın her günü Moskova-İstanbul seferlerine başlayacağı, 26 Ekim itibariyle haftada 2 gün İstanbul-Kazan ve haftada 3 gün İstanbul-St. Petersburg seferlerinin yanı sıra 27 Ekim itibariyle de haftada 2 gün İstanbul Rostov seferlerinin başlayacağı açıklandı.

 

 

 

 

GM Dergisinin Diğer Haberleri İçin Tıklayınız!

 

 

 

 

 

ATF’den Fark Yaratacak Teknoloji

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Antalya Turizm Fuarı, 26-27 Ekim 2020 tarihinde en önemli kaynak pazarların paydaşları ile turizm endüstrisini bir araya getirmek.

üzere çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. ATF, Antalya Turizm Fuarı, iletişim teknolojisini geliştirmeye devam ediyor.

ATF, Türkiye’de ilk ve tek olacak 360 derece turizm fuar konseptiyle fuarcılık alanındaki iddiasını ortaya koyacak.

Antalya Turizm Fuarı Kurucusu Selçuk Meral konuyla ilgili detayları şu cümlelerle aktarıyor: “ATF, Antalya Turizm Fuarı, iletişim teknolojisini geliştirmeye devam ediyor. Daha önce de bildirdiğimiz gibi ATF tarihinden 1 ay önce kullanıma açacağı uygulama ile ziyaretçi profesyonel seyahat acenteleri katılımcılar  7/24 iletişime geçebilecek, randevular oluşturabilecek ve temas kurabilme imkanı bulacak. Bunu da anında 4 dilde tercüme ile birebir ve toplu iletişim ile yapılabilecek. Aplikasyonumuz ile çığır açacağımızın garantisini veriyoruz. Yine sadece ATF- Antalya Turizm Fuarı’na ait bir hizmet olacak olan bu uygulama ile organisazyonumuz ile gelen acentelerden iletişime geçemediğiniz kalmayacak.” dedi.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.