PROFESYONEL ANİMASYON YÖNETİCİLERİ DERNEĞİ’NİN YENİ BAŞKANLIĞINA EREN GÜNGÖR SEÇİLDİ

Sektörel Haberler, slide 4 Aralık, 16:00'de eklendi

PROFESYONEL ANİMASYON YÖNETİCİLERİ DERNEĞİ’NİN  YENİ BAŞKANLIĞINA EREN GÜNGÖR SEÇİLDİ

Profesyonel Animasyon Yöneticileri Derneği (PAYD) başkanlığında yapılan olağanüstü genel kurulda yeni başkan oy birliğiyle eski kurucu başkan Eren Güngör seçildi.

Profesyonel Animasyon Yöneticileri Derneği (PAYD) başkanlığında yapılan olağanüstü genel kurulda yeni başkan oy birliğiyle eski kurucu başkan Eren Güngör  göreve geldi. Başkan yardımcılığına ise Barış Nam ve Sayman Edip Buran seçildi.

PAYD , YENİDEN AKTİF

PAYD, Son  4 yıldır aktif değildi. Derneği aktifleştirmek için   harekete geçildi ve seçim yapıldı. Seçime 59  kişiden oluşan otel animasyon müdürü ve şirket sahipleri katılım gösterdi.  Kokteyl ile başlayan organizasyonda bir dönem önceki başkan Murat Gencer konuştu. Murat Gencer konuşmasında derneğin bundan önceki faaliyetlerini ve bundan sonra yapılması gerekenleri konuşmacılarla paylaştı.

öneri Kurucu başkan Eren Güngör’den aldığı bayrağı şimdi tekrar Eren Güngör’e verdi. Ve Eren Güngör’ün başkan olmasından bir hayli mutlu olduğunu sözlerine ekledi. Organizasyonda  Murat Gencer’e yaptığı hizmetlerden ötürü plaket takdim edildi.

 

ERSOY: ÇABALARIMIZIN KARŞILIĞINI ALMAYA BAŞLADIK

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Özkan varol 07 Aralık 2018

Bu bir yol harıtası dır. İnanıyorum ve biliyorum büyük bir ivme getirecektir çünkü yönetim kurulu başkanı ve üyeleri bunu sorumluluğunun bilincinde birer yapıya sahipler. Başarılar delerim